reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Mi się pojawiło jakieś lekko różowe plamienie, ale staram się nie panikować, bo lekarz mówiła, ze mam nadzerke ukrwiona na szyjce, przez która może się coś takiego pojawiać.
Jak mi pobierała cytologię, to ten pędzelek cały zakrwawiony był 😂, wiec może to od wczorajszego współżycia :)
 
reklama
Po prawie dwóch tygodniach przerwy znów zaczęłam plamić🙄 do tego boli mnie brzuch i krzyż, bardziej jakbym się przedźwigała czy coś, a nie okresowo, ale nospa nie pomaga. Niby lepiej skończyć tak rok niż rozpocząć, ale stresuje mnie to😐 a muszę jechać zaraz z córką na dyżur stomatologiczny, bo dziąsło ją boli😕

Rozważasz wycieczkę do szpitala/lekarza? Samo plamienie niby nie groźne, ale jeśli dochodzi ból brzucha i krzyża to może warto sprawdzić?
 
Na zdrowie 🤣
 

Załączniki

  • f25dc8f2-e7fa-4674-a3d9-7f75c409a490.jpeg
    f25dc8f2-e7fa-4674-a3d9-7f75c409a490.jpeg
    86,4 KB · Wyświetleń: 73
Dzięki dziewczyny za podniesienie na duchu, że nie jestem tylko panikarą, ale mam tez odrobinę rozsądku😁 na razie plamienie ustało, brzuch tez jakby trochę mnie boli, więc chyba na ten moment sobie odpuszczę i mam tylko nadzieję, że bliżej północy nie będę musiała nigdzie jechać🫣
 
reklama
Dzięki dziewczyny za podniesienie na duchu, że nie jestem tylko panikarą, ale mam tez odrobinę rozsądku😁 na razie plamienie ustało, brzuch tez jakby trochę mnie boli, więc chyba na ten moment sobie odpuszczę i mam tylko nadzieję, że bliżej północy nie będę musiała nigdzie jechać🫣
A jak będzie trzeba to pojedziesz, dobrze że na razie przeszło. U mnie jak bym pojechała do szpitala niedaleko to by zostawili, zawsze zostawiają 😁
 
Do góry