reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Dzisiaj idę po skierowanie na drugą bete tym razem by było już za darmo przez Medicover , bo wczoraj poleciałam tam gdzie było otwarte popołudniu:) i umówiłam się na wizytę do gin na 30.12 to będzie jakoś koniec 6 tyg , mam nadzieję że to ani za wcześnie ani za późno 😃
 
reklama
Dzisiaj idę po skierowanie na drugą bete tym razem by było już za darmo przez Medicover , bo wczoraj poleciałam tam gdzie było otwarte popołudniu:) i umówiłam się na wizytę do gin na 30.12 to będzie jakoś koniec 6 tyg , mam nadzieję że to ani za wcześnie ani za późno 😃
odpowiednio myślę 😊
 
Dzisiaj idę po skierowanie na drugą bete tym razem by było już za darmo przez Medicover , bo wczoraj poleciałam tam gdzie było otwarte popołudniu:) i umówiłam się na wizytę do gin na 30.12 to będzie jakoś koniec 6 tyg , mam nadzieję że to ani za wcześnie ani za późno 😃
jednak pamiętaj, że nie zaleca się porównywać wyników bety z dwóch różnych laboratoriów
 
oj tak, trochę się tego boję🫣 ogólnie to beka, bo ja dowiedziałam się 19.11, że na razie okresu nie będę mieć, a 25.11 dowiedziałam się, ze moja córa dostała pierwszą miesiączkę🙈 wiec wymieniłyśmy się trochę🤣
Jeszcze mam córkę w wieku 8 lat
To w wieku pewnie jesteśmy zbliżonym ale ja później zaczęłam, mam na stanie jedynie dwulatke ;)
 
Ja powoli myślałam, mieszkam na Śląsku i chyba zdecyduje się na mniejszy szpital, w Katowice maja prywatny i kilka popularnych, ale nie znam tam nikogo, w obok w mieście jest kilka znajomych położnych, wiec zawsze raźniej. Ja mam za małe prawie wszystkie spodnie 🥲 przed ciąża przytyłam i nawet większe jeansy nie wchodzą w grę bo cisną, chciałam z tym poczekać ale chyba się wybiorę po legginsy ciazowe do hm, mam teraz na sobie l z hm od koleżanki ale są ogromne ale wygodne, polecacie jakieś?
Najbardziej polecam poszukać na Vinted :) ja tez sprzedawałam w bardzo dobrym stanie. Teraz powoli przeglądam zeby coś kupić bo mi brzuch trochę wywaliło 🙈
 
reklama
To w wieku pewnie jesteśmy zbliżonym ale ja później zaczęłam, mam na stanie jedynie dwulatke ;)
No ja dość wcześnie zaczęłam, miałam niespełna 21 lat, jak urodziłam pierworodną😁

Najbardziej polecam poszukać na Vinted :) ja tez sprzedawałam w bardzo dobrym stanie. Teraz powoli przeglądam zeby coś kupić bo mi brzuch trochę wywaliło 🙈
jeśli w ogóle bede coś kupować, to tez właśnie bede przeglądać Vinted, bo ceny ciążowych ciuchów zabijają🙈 ale pewnie też sporo odzyskam od koleżanki, która ma kilka par jeansów ciążowych po mnie, a ze urodziła wczoraj, to już nie będzie ich niedługo potrzebować😬
 
Do góry