reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Tez miewam niestety zaparcia wiec trochę mnie to umeczy. Mam coś schize co do alkoholu zero, póki co nie piłam nic. Na sywlestra chyba kupię to Prossecco co polecacie. 💕 Za 12,5h mam wizytę, jejku jak się stresuje. 😩
ooo tez jutro wizytujesz? Za 12,5h czyli o 10:30? Nie wiem, czy moje IQ dzielone na pół umie dobrze to wyliczyć🤣
 
Zastanawiam się, czy w opisie wątku robić zestawienia. Rozmawiałyśmy o zestawieniach terminów porodów, ale jeszcze mało kto ma z USG, bo robić listę kto ma kiedy USG to chyba bezz sensu? Podpowiedzcie mi :)
 
Ja ogólnie bardzo mało jem, nie mam apetytu... Ale za to pije niezliczone ilości wody a niestety mało sikam więc woda na pewno się zatrzymuje + zaparcia nieszczęsne 😏🤦‍♀️

To w takim razie chyba ok :) a też tak macie, że wieczorami bardziej was pobolewa podbrzusze niż w ciągu dnia?
Tak,dzisiaj mnie akurat pobolewa intensywnie,od kiedy wróciłam z pracy...😏nawet Młodego bałam się wziąć na ręce,bo miałam taki dyskomfort..po ciepłym prysznicu mi trochę przeszlo
 
reklama
Zastanawiam się, czy w opisie wątku robić zestawienia. Rozmawiałyśmy o zestawieniach terminów porodów, ale jeszcze mało kto ma z USG, bo robić listę kto ma kiedy USG to chyba bezz sensu? Podpowiedzcie mi :)
Wg mnie bez sensu,szkoda roboty,na razie mamy terminy plus minus z om,a następnie prenatalne dezorganizują całą listę😉
 
Do góry