reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Magdus - taki noworodek ma ciężar ciała na klatce piersiowej gdy leży na brzuchu i to jest normalne. Pokaż może zdjęcie jak tak robi :-)
 
Ok, jak bede miala mozliwosc to cykne. Jak do odbicia ja daje na siebie na brzuch to tez czasem maszeruje ale jak lezy na kocu to tylek do gory i na nogach staje...
Love wtedy glowka lezy i rece ma po bokach przy glowce.
Jest niesamowicie silna, nie wiem czy to normalne ale juz w 2 dobie w nerwach sie z boku na plecy przegibala i w ogole ta glowa bardzo miota, juz nie mowiac o tym ze jak lezy mi na rekach w pozycji polsiedzacej to sie dzwiga jak do siadania. Ale ogolnie z niej samobojczyni jest bo wklada mi po kapieli buzie w kapturek i sie dusi :D wiec nie wiem czy to dobrze ze tak sie zachowuje hahaha :D
 
Do 4 tyg noworodki maja tzw od ruch chodzenia. Tzn jakby je zlapac za rece do pionu to nogami beda 'szly'.
Moze to to w jej wykonaniu?
Generalnie z opisu brzmi na silna dziewczynke.
 
Magdus a płacze przy tym? Jeśli tak to może nie lubi być na brzuchu i kombinuje żeby się jakoś obrócić.

Mój na początku nie chciał leżeć i co go położyłam to się sam na plecy odwracal miał wtedy ok tygodnia
 
Love tak, wkurza sie ale nie placze. Chyba ze zmuszam jej nogi do lezenia na zabke, wtedy zaczyna sie ryk i tyle z lezenia na brzuchu.
Lunera nie wiedzialam o tym ale moze i to... nie wiem, jak bede ja dawac na brzuch to albo wam nagram albo zrobie fotke. Jest niesamowicie silna ale nie chce zeby pozniej cos jej bylo bo poki co to ma wiecej szczescia jak rozumi buahaha :D
 
reklama
Do góry