reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Nie mierzyłam skurczy przez ostatnia godzinę, są dosyć krótkie i max 2 na 10 min ale musze zacząć sprawdzać..
Czop mi ciągle odchodzi..
 
reklama
Love ja mialam identycznie.. siedzialam w poczekalni to skurcze mocne i dlugie.. a jak podlaczyli do ktg to sama sie zastanawialam z czym ja orzyjechalam ;/
 
Nie da się tego do niczego porównać :) każda chyba inaczej z nas je odczuwa. Ja miałam skurcze z pleców, ktg w ogóle ich nie widziało, a ja niestety cierpiałam. Moje były jakby ból nerek, kolka nerkowa, na połowę pleców, ale taki z 5 razy mocniejszy.
 
Anney, dzięki za radę, strasznie mi się chciało tego basenu, ale już dam sobie spokój.

Niki - wiesz co, miałam coś podobnego. Tzn. w piątek dałam się namówić mojemu na pójście z nim na imprezę z jego znajomymi z chóru, w którym śpiewa. Niby wszystko ok - ja miałam swoje piwo bezalkoholowe, ale tam było tyle osób na małej przestrzeni, że strasznie głośno było, co chwilę ktoś głośniej krzyknął itp. i w końcu poczułam się okropnie, nie mogłam znieść tego hałasu. Jeszcze potem zaczęli śpiewać i on mnie pyta, czemu wychodzę, jak śpiewają, że przecież ładnie i w ogóle, a ja miałam dość, byłam strasznie zmęczona tym hałasem. Tylko doczekałam do końca meczu i pojechaliśmy, stwierdziłam, że to już nie jest etap na chodzenie na imprezy, szczególnie ze studentami. Mój mąż się dobrze z nimi dogaduje, chociaż dla niektórych mógłby być ojcem, ale chyba jednak czas zmienić przyzwyczajenia.

U mnie dzisiaj zupełnie spokój ze skurczami, jak to zwykle dzień po treningu.
Love, trzymaj się! Ciekawe, która następna.
 
reklama
Czescia u mnie bez zmian cały czas się sączy tzn jak się trochę poruszę w nocy chwilkę było ok. to ze nie wiedza do końca z kad to nic dziwnego w mojej macicy troszkę ostatnio ciasno. To czekanie i stres ze nikt nie wie co dalej jest straszne ...
 
Do góry