reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Sann fajnie ze się odezwałas, dobrze że z lenka coraz lepiej i ty tez powoli dojdziesz do siebie :)

Czekamy na zdjęcia kruszynki
 
reklama
Sann dobrze , że z malutką lepiej !!! Pomału i Ty dojdziesz do siebie - trzymamy kciuki.

Kopfer jeśli chodzi o szpitale to zależy jak się trafiło, na jaką opiekę. Ja rodziłam na Zaspie córkę i było wszystko ok. Z Wojewódzkim mam złe skojarzenia, tam poroniłam, a podejście personelu było masakryczne. O Klinicznej słyszałam różne opinie i dobre i złe. obaczymy co nam się trafi , obyśmy były zadowolone :-)
 
Trzymam mocno kciuki za Sann i Borysiatko &&& [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Zeby wszystko było dobrze !

Anney ustało trochę mówisz, czyli weekend jeszcze moze w dwupaku spędzisz ?;)

A ja w poniedziałek będę szpital oglądać jej ! Wkoncu.. Bo na ten hospital tour sie zapisałam.. Ciekawe co tam bedą gadac.. co do wyboru szpitala to nie mam niestety szans bo tam chodze do lekarza ze wzg na cukrzyce i tam mnie pilnują wiec wiecie..

Ale mi od rana brzuch twardnieje dzis Eh.. Nieprzyjemnie jest jak jadę samochodem, jeszcze czuje ze sikać mi sie chce s tu brzuch twardy no raz myślałam ze sie posikam i mam ręcznik na siedzeniu od tego czasu :D
 
Oj Zuzi generalnie u mnie diś wszystko nie tak brzunio znowu większy więc skóra potwornie boli, od rana mam skurcze bolesne ale generalnie nieregularne więc nic się wielkiego nie dzieje oprócz tego że strasznie obolała jestem - ale podsumowując mój M wrócił z pracy więc przynajmniej psychicznie jest dobrze
 
Sann dzięki, że się odezwałaś! Trzymam kciuki żebyście szybko wróciły do zdrowia i tym samym do domku. Nie mogę się doczekać fotki [emoji8]

Evelinkua przytul się do swojego i może będzie lepiej [emoji8]
 
reklama
Kopfer ja tez mam czasem ochote sie powiesic... jestem tak zmeczona a jednoczesnie w stresie ogromnym ze sie nie wyrobie.. bo nie mam sil..
Mokego m nie ma od 17.40 do 5 rano a potem odsypia do ok 12.. ale zly na mnie jak go budze.. kurde ja spie po 4 godz.. a m wtedy..ale to nie moja wina.. no nie.. ja nie moge spac ale cierpliwosci do dzieci mi brak i zmeczona na maxa jestem ;/

Anney ja wlasnie mialam tak jak Ty ;/ tylko ze skurcze co 5-7 minut.. jechalam na porodowke i bah ..koniec i do domu.. az w koncu odpuscilam i pojechalam dopiero jak skurcze mialam co 2 minuty...eh

Borysiatko dobrze ze maja Cie na oku caly czas.

Sann super ze sie odezwalas. Ciesze sie ze z Lenka lepiej ;) trzymam kciuki by rana szybko sie zagoila. Buziaki od cioci forumowej ;)
 
Do góry