reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
a ja chyba nigdy nie jadłam tatara, za to tesknię za serem pleśniowym.

Poród każda musi przejść, a więc się nie boję , za to co bedzie po... i ten moment jak wejdziemy z małym do domu, zamkniemy drzwi i..... i co dalej aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D
 
Haha dziewczyny ja juz mowilam nawet mojemu ze urodze, wejdziemy z mala do domu a ja ja wloze do lozeczka i zaczne przerazliwie plakac 'i co teraz nam zrobic' hahahah :D
 
reklama
Love, no właśnie, a na dodatek my nie mamy nikogo blisko żeby pomógł, zresztą nie do konca jestem przekonana czy chce pomocy, bo jesli ma ktos przyjechać i liczyc na "zabawę" z małym , a ja będę skakać obok nich z obiadkami to dziekuję! Nie wiem jak sie by zachowali, czy byloby własnie tak, czy by byli nieocenioną pomocą, bo to oni robiliby np obiad, dlatego nie jestem przekonana, czy chce kogos w domu.
 
Do góry