reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Dzień dobry :)
Wspolczuje Wam tych nocy. Ja na sen nie narzekam, wstaję ze 3 razy siku, mała w nocy w ogóle nie kopie więc wstaję wyspana. Podbrzusze i krocze boli ale trzeba to przeżyć, już nie długo koniec ale jak to będzie później to wolę na razie nie myśleć.
Pogoda u nas taka sobie więc muszę z praniem się wstrzymać. M ma urlop także zabraliśmy się za robienie placu zabaw dla Robsona, puki co mamy piaskownice i kończymy skrzynie na zabawki...
 
ja z mlodymi to spalam luksusowo, wiec czekam na czas az sie urodzi! bo wiem,ze bedzie lepeij niz teraz.
chlopcy przesypiali noce jak mieli nieco ponad 2miesiace, ale przynajmneij spac pomiezy karmieniami moglam. teraz to dramat.
nie znosze koncowki ciazy.
nie znosze serdecznie.
z dnia na dzien mam wieksze hemoroidy na cipce. :-:)-:)-:)-:)-( dzis w tym cieple bola okropnie i wyprezaja.
robie sobie zimna kapiel i jade po wiesiolka.
na wage nie wchodze. nie chce sie zalamywac ;)
witamy w ostatich 4tygodniach ciazy.
teraz bede wam marudvic!
moderatora nie zbanujecie, choc tyle dobrego ;) hahaha
 
love, ty is chuderlaku saga in przejmuj.
wygladasz pieknie i teraz w ostatich tygodniach waga sobie robi co chce.
:*

akuku, powodzenia z rozpakowywaniem nowej dostawy!

fiolka, dobrze,ze choc ty spisz ;)


borysiatko a to dranie w tym zusie!
 
Anney ja tez juz marudze.. m to juz naeet nie odpowiada czasmi..bo jabtylko ala ..boli.. ah i stekam calymi dniami ;)

Ja rowniez nie vierpie koncowki ciąży ;/
 
Mnie wie właśnie też przypomniało, że nie lubię ; ) ja mam największy problem ze spaniem, strasznie jestem po nocy obolałe i za każdym razem żeby się na bok przewrócić to się budzę. A tak w ciągu dnia nawet je ma dramatu. Za to w końcu wszystko pozamawialam i teraz mam nadzieje, ze wszystko przyjdzie przed porodem, hahaha :)
 
ja z mlodymi to spalam luksusowo, wiec czekam na czas az sie urodzi! bo wiem,ze bedzie lepeij niz teraz.
chlopcy przesypiali noce jak mieli nieco ponad 2miesiace, ale przynajmneij spac pomiezy karmieniami moglam. teraz to dramat.
nie znosze koncowki ciazy.
nie znosze serdecznie.
z dnia na dzien mam wieksze hemoroidy na cipce. :-:)-:)-:)-:)-( dzis w tym cieple bola okropnie i wyprezaja.
robie sobie zimna kapiel i jade po wiesiolka.
na wage nie wchodze. nie chce sie zalamywac ;)
witamy w ostatich 4tygodniach ciazy.
teraz bede wam marudvic!
moderatora nie zbanujecie, choc tyle dobrego ;) hahaha
lacze sie w bólu koniec ciazy najgorszy
aa haha no coty nikt by cie itak nie zbanował :D same bedziemy tez marudzic :D haha
to ja zaczne.. dzis rano jak bylam w miescie po zakupy.. rece do łokci spuchnięte.. no masakra.. i to nie 1 raz jak mi puchna ale zeby az po łokcie to szok.. w 1 ciazy nogi puchły.. teraz ręce.. :no: :szok:
akuku a huggis uzywalam pieluch raz i jakos niespecjalnie malemu podpasowaly .. szybko byly obsikane po bokach nawet.
Uzywalismy albo pampers tych pomaranczowych (tansze od tych zielonych) albo z babydream
tak samo mokre husteczki z babydream ale te sensitiv bo mlody ma AZS i te zwykle go od razu uczulają...
 
reklama
:) no wiec
 

Załączniki

  • 1435578405018.jpg
    1435578405018.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 43
Do góry