reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dziewczyny Wy już macie tyle przygotowane, zazdroszczę. Ja od lipca zaczynam przygotowania . Ciuszki muszę poprać , poprasować i pozbierać te co pożyczałam. Zamówienie w aptece będę na dniach składać jeśli chodzi o środki higieniczne też dla mnie. Kosmetyki w Rossmannie , pieluchy chyba Dada na początek. Córcia miała uczulenie na pampersa. No i najgorsze to przemeblowanie w pokoju , żeby dla drugiego zrobić miejsce...hmm:szok:
 
reklama
Zuzzi podziwiam ja to sie boje nawet mimo ze brudne to nie rusze jak nikogo nie znajde kto je umyje przed porodem to najwyzej umyje je po. A boje sie bo mam zakaz trzymania rak w gorze i wlasnie mycie okien, wieszania wyzej prania.
 
Po zawiezieniu Josi do przedszkola pol dnia spedzilam na zalatwianiu spraw zalegych. Poczta, zmiana adresu o council tax, zakupy i t p...
Kupilam pidzame do szpitala i zwykla koszule do porodu. I te pampersy chicco, zobaczymy. Podklady poporodowe mam tena laydy, wygladaja ok. W razie w bede miala co do torby wrzucic jakba mnie nagle wzielo.

Część szafy złożona, resztę trzeba dokupić. Gniazdka działają, miałam się wziąć za lampe w sypialni, ale mnie to troche przeraża bo ja jej nie odkręcałam i kurde nie jestem do końca pewna jak to ma by, ale jak to mowią człowiek się uczy całe życie (a itak głupi umrze :baffled:).
 
Laski jeśli któraś chce dopisać jakieś dane do tabelki tzn - imię dziecka, przewidywany termin porodu, czy wogóle się dopisać to proszę o info na PW. Ja jeszcze tylko jutro mam dostęp do kompa więc mogę coś zmienić.. Później m. jedzie i zabiera mi laptopa i dopiero na poród wróci. Także jak coś to pisać :)
zaraz ci wysle PW :D
co do reszty.. no ja mam wyprawke.. ale kurde wyprowadzka to bedzie kupa roboty i pokoj dzieciom trzeba zrobic.. takze lacze sie w bólu z tymi ktorych to tez czeka badz wlasnie przechodza
 
Współczuje przeprowadzek tuż przed porodem. Na prawde współczuje

noo niestety nie dalo sie wczesniej.. raz ze dlugo mieszkania szukalismy a dwa nie mozemy tez ot tak z dnia na dzien tam sie wprowadzic bo tam ktos mieszka.. i tak na koniec lipca dopiero.. w sumie miesiac prawie przed TP ale noigdy nie wiadomo..
 
Ja dostałam ostatnia wypłatę przed porodem ;) no i czas zacząć kompletów wyprawke, buahahaha. Na FB krąży bardzo fajny tekst o podejściu do pierwszego dziecka i do kolejnego, przy Ali wszystko gotowe w 6 miesiącu, zaraz zacznę 9 i dobrze, że koszule do szpitala w końcu wypralam ;) a o praniu dla malucha jeszcze nawet nie myślałam, chociaż musze poczekać bo reszta ciuszków musi z zamówień przyjść. Miłej soboty dziewczyny i trzymajcie kciuki za mnie, żebym była dzisiaj dobra i pożyteczna swiadkowa ;) na szczęście Panna Młoda ma kogoś jeszcze do trenu, bo poprawienia sukni ślubnej się nie podjęłam ;)
 
Nie spie od 5, pieknie wrrrr
ale przynajmniej przetlumaczylam jak robic domowe chusteczki do pupy :-)
zaraz umieszcze w watku o pielegnacji.

Ja chce wyprobowac jeszcze przed narodzinami. Bede eksperymentowac na corce:-DChodzi mi szczegolnie o to jakie to trwale jest, czy szybko wysycha itp.
ale najpierw musze kupic odpowiedni szklany pojemnik. Musze popatrzec za nim w tym tygodniu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny - ja juz w domu, wypuscili mnie na moje zyczenie bo w sumie nic nie robili a lezec wygodniej mi w domu- pierwsze dni po powrocie przespalam bo w szpitalu nie moglam spac w ogole, schudlam 2 kg i jeszcze prawie padlam jak mi rachunek wystawili po 200 Euro za dzien w tych warunkach z lat 50.....
Tak wiec my sie trzymamy 2 w 1 nadal :-)Dziekuje za wsparcie i kciuki - duze Buziaki dla Was!!!
A puzzle bezpieczne na podloge to np Skip Hop
 
Do góry