reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Zagładę tam z pewnością, zapomniałam o tym sklepie, zobaczymy czy maja coś w moim rozmiarze, chociaż może w 42 tez teraz wejdę ;) a prędkość ciąża to 46... :///
 
I znowu mam dla nas coś fajnego! [emoji41]
ImageUploadedByForum BabyBoom1434379650.118900.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1434379650.118900.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1434379650.118900.jpg
    48,9 KB · Wyświetleń: 69
spokojnie wejdziesz, ja miałam 42 ale nawet nie opinała się na brzuchu, taka w stylu Magdy Gessler była :) ja akurat nie bywam w m1 ale ten sklep i głównie ten dziecięcy przekonały mnie żeby częściej zaglądać
 
Boże dziewczyny.. Tez was tak boli miednica? Ja ledwo co chodzę, nawet głupie ubranie majtek czy spodni to wyczyn tak mnie kości bolą :(
 
Loveboiled miałam ten problem przez chwilę ale poszłam na rehabilitację, zadzwoń na NHS, skutecznie pomagają jeśli chodzi o pelvic pain
 
Ehh ja myślę że dziecko już jest poprostu tak nisko główką.. W czwartek idę do położnej może coś poradzi..a co to była za rehabilitacja?
 
Jeśli dziecko jest ułożone za nisko główka to tymbardziej pomogą. Różne ćwiczenia i masaże na właśnie pelvic pain biodra i dół pleców.
 
reklama
Do góry