reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lilija.

Tak ogolnie w skrocie.
Trzeba jechac jak skurcze co ok 3 min. Ale gdybym ja w pierwszej ciazy czekala na te co 3 min to bym chyba urodzila w domu albo w drodze do szpitala.
Ja jechalam jak mialam co 5 min i w szpitalu okazalo sie mialam juz 3 cm rozwarcia.
Wiec teraz tez na czuja bede jechac.

Jesli wody odejda zielone to jechac szybko. A jesli beda z zywa krwia to juz wogole pedem.
Zywa krew tez pede do szpitala.
No i oczywiscie jesli regularne bolesne skurcze wczesniej niz w 37 tyg tez jechac do szpitala.
Przy spadku cisnienie, mroczkach w oczach tez lepiej jechac do szpitala.
Jesli swedzi cale cialo, szczgolnie dlonie i stopy a nie ma nic na skorze i swad utrzymuje sie dluzej niz 24 h i zadne kremy nie pomagaja to tez jechac.
 
reklama
Ja już mam dosyć tego tygodnia...

Wczoraj póżnym wieczorem dowiedzieliśmy się że babci mojego męża umiera, liczyliśmy na to że to tylko panika dziś jest w stanie agonalnym boje się że nic z tego nie będzie... Mój mąż się załamał aja nie umiem go pocieszyć... Nie umiem odpowiedziec na pytanie dlaczego?
 
Dziewczyny czy Wam tez sie zalaczaja mroazace krew w zylach mysli na temat porodu? :szok:

ja im blizej tym bardziej jestem przerazona jak sobie poradze... i boje sie bolu :no:
 
Na temat porodu nie, wychodzę z założenia że tyle kobiet rodzi to i ja sobie poradzę. Po prostu trzeba pojechać i urodzić :p. Bardziej sie boje tego co bedzie po, tzn. jak sobie poradzę z małym
 
totalnie nie.
nie ma sie c ego bac. bedzie bolalo, ale absolutnie do zniesienia i bedzie dobrze, zobaczycie :)
nie ma sie c
zego bac, tylko sie cieszyc, ze to tylko kilka gozin i nasze maluszki beda z nami :) :-)
 
reklama
Anney, kilkanascie tygodni, proszzzz :-)

Evelinkua, przykro mi z powodu babci.

Cinamona, kciuki za kolezanke!

Wyniki glukozy jak dla mnie macie dobre, takze nie ma sie czym martwic :-)
 
Do góry