reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Evelinka to przez ze hemoroidy w szpitalu wyladowalas? Co za cholery...

Moja kumpela rodzi... Wczoraj wieczorem pojechala do szpitala ale biedna sie meczy bo szyjka sie nie rozwiera...trzymacjcie kciuki zeby ruszylo...
 
Cześć kochane. U nas bez większych zmian. Mały w przedszkolu a ja na powtornym obciążeniu glukozą... Oby wyniki były ok ale od jakiegoś czasu oswajam się z myślą o cukrzycy.

Cinamona trzymam &&& tylko żeby lekarze za długo nie zwlekali, czasami lepiej zrobić ta cesarke niż pozwolić się męczyć mamie i malenstwu....
 
Lunera nie pije duzo jedna mietowa na dzien ;) a tak to ogolnie malo pije bo nie mam ochoty.

Evelinkua wspolczuje :(

Cinamona kciuki za kolezanke.
 
Lunera dokladnie pojdziesz na szkolenie, poczytasz sobie troche to sie wszystko bardziej rozjasni. Z tym tlustym to nie chodzi ze masz na noc sie objadac ociekajaca w tluszczu kanapka ale np zolty ser jest tkustszy od bialego.

Cinamona kciuki za kolezanke co by szybko i bezproblemowo urodziła

Evelinkua dobrze ze juz w domku i z maluszkami wszystko ok.

Wlasnie Anney halo halo gdzie jestes?

Akuku wlasnie poczytalam o herbacie mietowej i rzeczywiscie moze wzmagac biegunke a powiem szczerze ze myslalam ze wlasnie pomaga na zoladek w takich sytuacjach.
 
Tak w szpitalu leżeliśmy na porodówce ze względu na hemorojdy - trochę to dziwnie brzmi ale juz zaczynam się przyzwyczajać ze trochę dziwny ze mnie przypadek... - nie chcieli mnie kłaść na chirurgi bo za dużo infekcji a na niczym z patologią ciązy tez nie bo za duzo wrazen... Jestem juz w domciu i mam nadzieje ze tak zostanie... w szpitalu nie bylo zle ale ja wole spac z mezem
 
Ewelina dobrze że już w domku, życzę zdrowia i braku nawrotu nieprzyjemnych dolegliwości..

Cinamona &&& oby szybko i bezproblemowo poszło :-) a rodzi w terminie?
Fiołka oby wyniki były dobre :tak:
Anney nie miała mieć gości w tym czasie??
 
Moja kumpela rodzi... Wczoraj wieczorem pojechala do szpitala ale biedna sie meczy bo szyjka sie nie rozwiera...trzymacjcie kciuki zeby ruszylo...

Ja się tak tydzień męczyłam, tylko do domu ciągle odsylali.. Co z tego ze nocami spać nie mogłam i byłam już jak zombie..w końcu raz pojechałam do szpitala i juz nie dałam się wyrzucić do domu, bo jak długo człowiek może się męczyć? I tym sposobem 8 dni po terminie urodził się synek :) dopiero po porodzie odsypialam
 
reklama
Lucalew ma rację z tą latarką, to jedna z form zabawy z dzieckiem w brzuszku.

A więc Blerka spróbuj się pobawić, ale pamiętaj o kilku zasadach, otóż: Przyłóż latarkę w jedno miejsce i przez kilka chwil aby dziecko miało szansę zauważyć to światełko. Nie wykonuj szybkich ruchów latarką. Przesuwaj co jakiś czas w inne miejsce i daj mu czas na zainteresowanie sie nim. Zbyt szybka zmiana pozycji światełka może go wystraszyć. Jak Leon się zainteresuje to poczujesz ;)

Akuku masz jeszcze rozwolnienie? Mi przeszło po 3 dniach. Chyba u ciebie to ta herbatka, bo zbyt duży zbieg okoliczności. No i jeśli masz rozwolnienie to pij wodę jak najczęściej bo się odwodnisz a to niebezpieczne dla malutkiej.

Evelina najważniejsze żę już w domu- zdrówka

Cinamona trzymam kciuki!!

U Anney jest brat pewnie, bo miał być od wtorku, także dajcie jej się nim nacieszyć ;)))
 
Do góry