reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Akuku wlasnie sobie uświadomiłam,że źle napisałam wcześniej. Jak miałam zgagę to bolała mnie klatka i aby mi przeszło musiałam leżeć płasko, a jak bolała mnie sama klatka z niewiadomego powodu to lezenie na boku z lekko podkurczonymi nogami pomagało.

Teraz pobolewa mnie bardzo nisko, ból jak jajników. Kłóje po czym przestaje na jakis czas. Dodatkowo mam dziś rewolucje zołądkowe, bo co chwilę mój zołądek cos do mnie gada na glos! W wc na "dwójce" byłam dziś już 2 razy, ale nie jest to typowa biegunka, bo najpierw muszę przydusić zeby poleciało i jak już poleci to wtedy nabiera tempa. Na szczęście jutro mam lekarza i popytam o te nasze dolegliwości
 
reklama
Lilija ja rowniez mam bole podbrzusza dzisiaj.. jeszcze jak mala kopie to mocniej boli ;(
Takie klucia wewnatrz brzucha podbrzuszu i az do tylka i kregoslupa allaaa
Co do biegunki to ja mam co jakis czas.. nie wiem z czym to jest zwiazane.

Ja w pl sie najadlam kebabow z miesem z kurczaka hehe (anney; p) ale tez duzo ruchu mialam i waga stoi w miejscu po powrocie na szczescie. Jadlam tez jakies napoleonki rurki z kremem hehe to czego tu nie ma. Ale ogolnie to malo jadlam kazdego dnia bo czasu brak ;)
 
Hej dziewczyny

Akuku ciesze sie ze badanie wyszlo ok niemniej jednak w przyszlosci zrob sobie chiciaz chociaż 1 w roku jeszcze takie obciazenie bo troche niepokojace te podwyzszone wartosci. Mozliwe ze to tylko w okresie ciazy ale nigdy nie wiadomo.

Anney no wlasnei Jozio bardzo podobny do Ciebie. Mam nadzieje ze bole przejda i ze to nic powaznego, trzymam kciuki.

Akuku te bole jak opisujesz to kojarzę jak mialam atak kamienia w woreczku zolciowym i tak samo sie czulam. Myslalm nawet ze mam zawal serca. Lezalam wtedy i bardzo gleboko oddychalam. Bylam nawet na ip ale to nie byl zawal. Poszlam do lekarza zrobil usg i okazalo sie ze mam kamien w woreczku i ze to od tego. Bralam nospe i sid kladlam i wlasnie gleboko oddychalam jak mnie jeszcze lapalo. Zmienilam troche diete i o dziwo przeszlo po jakims czasie. Mozliwe ze dziecko uciska na narzady wewnętrzne i stad te bole.

Pojechalam wczoraj po tych smutnych chwilach do brata z M na urodzinowego grilla zdby sie odstresowac. Kolezanka jeszcze mi pisala jak to bylo i przysłała mi zdjecie swojego Aniolka ;-( Smutne to wszystko, ona mysli ze ona cos zle robi.
Nic jakos sie wczoraj pozniej rozkrecilam pozytywnie, dzieciaki rozmieszaly i brat z bratowa i rodzinka wiec bylo pozniej wesolo. Zostalismy na noc i wlasnie wrocilismy. Dostalam 4 wielkie worki ubranek dla Michasia do 6 miesiaca i pare workow jeszcze zostalo bo byly na 9, 12, 18 miesiecy. Musze po malu zaczac te moje szafy przejrzeć i zrobic porzadek i zaczac prac te ciuszki :-) Zdjec Wam chyba nie bede robic zeby nie zasypywac iloscia tego. Bylismy wczoraj przy okazji tez w Biedronce i uwaga kupilismy kocyk i posciel plus przescieradlo a odpadlo nam kupno kolderki i poduszki bo bratowa zaproponowala ze chce kupic takze superrrŕ :-)
 
Lucalew jejku dopiero doczytala o Jagodce ;( smutne to bardzo i nissprawiedliwe :(

Ja jeszcze chyba tu pokaze te wyniki.. i zapytma moze o glukometr ? Nie wiem juz sama... ale chyba jest dobrze ..tylko z drugiej strony lepiej sprawdzic 3 razy dla pewnosci.
 
Akuku ...właśnie przed chwilką się połozyłam na mojej leżance (mam taką kanapową, tzn powinna łaczyć się z resztą części kanapy, ale mam ja oddzielnie, ma z jednej strony boczne oparcie i zawsze kładę sie na nia tak aby nogi mieć na tym oparciu, a pod głową mam poduszki - dbam o moje opuchniete stopy ;D ) , a więc połozyłam sie tak jak zawsze, podbrzusze zaczęło znów mnie kłóć, a mały kopać właśnie tam na dole. Pogadałam troszkę z maleństwem, poprosiłam aby się przesunął w górę, podrapałam brzuszek nad pępkiem i ... nie boli mnie narazie ;). Chyba mały tam cos grzebał, a na prośbę mamy przestał :D . Kochany Mój synek :* <3

Akuku sprawdz , sprawdz, tego nigdy za wiele.

Lucalew :(... dobrze ,że się zrelaksowałaś :*. Te kocyki w Biedronce sa super mięciutki - jak kaczuszka :D, nie kupiłam ale tak mnie kuszą,że hej!
 
Widzę, że nie tylko mnie zaczyna się pod górkę robić.
U nas zaczynają nogi puchną i trzeba będzie coś zacząć łykać. W pierwszej ciąży łykałam cyclo 3 fort ale drogie to bardzo. Teraz poszukałam i znalazłam z tym samym składem cyclovena i to właśnie kupię.
Młody tak buszuje w brzuchu że zastanawiam się co będzie jak przestanie mieć miejsce... wtedy będzie bolało oj bolało :-D

U nas znowu angina :( Miałam w styczniu 2 antybiotyki bo 1 nie pomógł i teraz znowu :-:)-( Byłam dzisiaj na opiece świątecznej ale trafilam na jakiegoś konowała. Na wejściu zapytał mnie jak to możliwe że w ciąży mam angine... no kretyn. A potem biedaczek mial problem bo nie wiedzial co mi przepisać. Biegał konsulotwać się z innymi lekarzami, wykonywał telefony do przyjaciela aż wreszcie przepisał mi rovamycyne ale nie wykupiłam bo skoro on sam nie wiedział co robi to ja nie będę ryzykować. Jutro postaram się dostać do przychodni do swojego lekarza, może coś pomoże bo gardło tak boli że nie jestem w stanie jeść i pić a ślinę zamiast połykać to wypluwam bo taki straszny ból. Nikomu nie życzę.
 
Ostatnia edycja:
Jogobelka, wspolczuje. Mam nadzieje, ze obedzie sie bez goraczki. Moj m ma kilka razy do roku i zawsze wtedy wysoko goraczkuje, normalnie zmiata go z powierzchni. Podobno przez polskie otoczenie, u siebie nigdy nie chorowal...
 
reklama
Akuku z tymi pobraniami to faktycznie no ale taka jest kultura ze nikomu lepiej zeby czasem nie było.. Ja jak z pl wyjechałam to byłam naprawde zaskoczona jak ludzie potrafią sie zachowywać i odnosić w stosunku do siebie.. Dlatego Polaków tu poznaje od razu bo narzekają i interesują sie wszystkim itd..

Anney to rezonans juz niedługo i moze wtedy cos wiecej sie dowiecie. Mam taka nadzieje.. I u mnie tez insomnia.. I tez tak koło 3,4 przeważnie..

Jogobelka duzo zdrówka. A to nie wiedziałam ze cos mozna łykać na puchnące stopki.. Mnie jak wlasnie bolą, bo piety mi strasznie twardnieją to mocze nogi w takim czymś nie pamietam ale to na rozgrzanie stop kupiłam w zimie i to tez poprawia krążenie i potem lepiej sie czuje ze stopami..

A u mnie ogólnie wczoraj pięknie było, wiec na wieczór mieliśmy gości i grilowalismy i nawet fajnie bo to chyba pierwszy raz jakas imprezka u nas w "plenerze" znaczy na tarasie z grillem i wogole bo ta pogoda n szaleje.. Oczywiście sie zasiedzialam bo o 1 juz miałam dosyć i poszłam spać a oni siedzieli jeszcze chyba do prawie trzeciej.. Jakbym drinkowala to tez by mi fajnie wie zpr leciał i nie chciałoby mi sie spać :D ale juz byłam po prostu zmęczona bo i ogarniałam wszystko wcześniej i sałatkę robiłam i na grila itd wiec nogi mnie juz bolały z po za tym ja 10-11 o juz moj czas na łóżko wiec i tak przekroczyłam :D i cos cieżko spałam w nocy, rano z łóżka sie zwlokłam koło 11 i sie czułam jak na wielkim kacu tzn z bólem głowy i zmęczona okropnie i nietomna...:/ i ból pachwin/miesni jest juz mocniejszy znaczy nie tylko jakby w górnej części ud ale tez w dolnej części brzucha w przodu i juz sie czuje jak starucha.. Cieżko mo wstawać i siadać i nogi podnosić i wogole jestem jakas "spowolniona" w ruchach..:/ na szczęście mamy długi wekend u nas wiec jutro będziemy sie tez relaksować i spać do południa :D chociaż mi to cieżko wychodzi bo nawet jak w nocy mi cieżko spać to i tak góra 9 wstaje bo juz glodnam...
 
Do góry