reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Wyglądało mi to na czop, ale czytałam ze może się sam odbudować. Gin nie mam a do szpitala nie dzwoniłam, zapewne usłyszałabym ze jeśli nie ma krwi i nie mam bóli to wszystko ok..
 
reklama
Jadąc do pl postanowiłam poszukac jakis fajnych warsztatów w tym czasie w wawie i okolicach - i znalazłam Legionowo Bezpieczny Maluch 19.05 ktoś słyszał o nich, ktoś się wybiera?
 
Love mam nadzieję że to nie czop :-) Ewelina ja byłam na tych warsztatach i były całkiem fajne, było chyba 6 bloków tematycznych z czego część to reklama produktów ale pierwsza pomoc i spotkanie z polożną bardzo przydatne i ciekawe :-)
 
Love. Sorry, ale ja bym to sprawdziła. Może to był gesty śluz, ale to takie gdybanie I chociaz do szpitala bum zadzwoniła i poinformowała, ze takie coś ma miejsce, a może szanowna służba zdrowia cię sprawdzi. To jest 28tydx nie 38 i nie ma w rym paniki tylko zwykła przezorność, tym bardziej ze pierworódka nie jesteś. A skoro czop odchodzi, tzn se coś sie obluzowuje, oby szyjka sie nie rozwierała. O ile to czop.
 
Dzwoniłam do przychodni, położna do mnie oddzwoni, pytałam tez o wyniki krwi i chyba nie są najlepsze bo powiedziała ze musze się skontaktować z położną..
 
nie wiem czy jechac do szpitala czy nie, zastanawiam sie.

od 3-4 dni ruch czuje mniej i słabe, jeest ale słabe, wczesniej był mocny i częste. Warto to sprawdzic i upewnic sie ? Czemu tak dzieje, czy to normalne ?
 
Lakara ja mialam tak w 27 tygodniu- bardzo aktywny maluch nagle zaczal sie bardzo rzadko ruszac - poszlam do gina I wszystko bylo ok- teraz koncze 29 tydzien i maly rusza sie rzadziej niz kilka tyg temu
 
reklama
Amawell, rozumiem, a jednak wołabym upewnic. bo mam czarne sceanriusz, ze moze dziecko jest owinieta pepowiną. tylko nie wiem czy jest to mozliwe w 27 tyg ?
 
Do góry