reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Jogobelka my dziś z synkiem wyrzucamy na balkon pościel, jego materacyk ( tylko,żebym pamiętała, by przynieść zanim Go uspie), następnie pójdziemy na krótki spacer, bo się przeziebilam po tych piątkowych przygodach. Prasowania nie mam!!!!!
Piszesz i poduszce takiej do spania też?


Jeny zjadłam kilka chrupków kukurydzianych Franka i tak mnie mdli...
 
reklama
tak...taki rogal... ona najpierw do spania potem do karmienia a potem można dziecko w niej posadzić zamiast obkładać poduszkami ;)
Z Miłoszem jej nie miałam i żałuje bo naprawde super sprawa. Pewnie bym sie nie skusiła bo na allegro od 50 zł w zwyż za taką porządniejszą a ta niedroga i naprawde super. Nawet mój M jak się przytulał to nogę zarzucił na tego rogala i skomentował... "Fajne to" :-D:-D:-D
 
Dzień dobry.

Ja mam chwile ciszy bo jak co poniedziałek i wtorek jocha jest w przedszkolu. Zaraz zabieram się umycie starego wózka i go jeszcze wystawie na sprzedasz, może jakiś grosz wpadnie. Zobaczymy.

Co prawda nie bardzo i się cokolwiek chce robić ale muszę ruszyć dupsko.
Obiad trzeba, poćwiczyć trzeba...ojojoj

Aneczka gratuluje kopniaka! Super uczucie. Jest to możliwe bo mnie mój lokator też kilka razy mocniej szturchnął i kotłował się przez kila dni a od wczoraj cisza...

Kasietta też miałam kiedyś kota ale zdrajczyni przeprowadziła się do sąsiadów. Raz jak mi uciekła ( bo na początku była tylko domowa) to z 4 dni jej nie było. Ileż ja łez wylałam. A teraz co? W sumie 2 lata temu poszła w tango i mieszka u sąsiadów piętro niżej. A ja tak o ni dbałam. Niech spada.

Cinamona dobrze, że już jesteś z nami.
 
ale wy macie cyrki z tymi kotami ;-)
ja kocham zwierzeta ale te wieksze ;) za to moj mlodszy syn jets mega kociarzem i zbiera pieniadze na bengala.... ''bo mamo! on musi wygladac jak tygrys! ''

anec
zka, gratulje kopniaka ;)


hello paniom.
ja opiero sie obud
zilam po raz 10 dzis... okropna noc i co oczy zamknelam to mi sie snilo,ze mi zabieraja dvieci, albo ze moi chlopcy choza glodni. masakra. ni lubie snow w ciazy, sa koszmarnie meczace.

ale
za to moja lolusia sie pieknie rusza kochana myszka :D
 
Cześć mamunie :-)
Ja dziś odetchnęłam bo odpoczynek chyba pomógł na te okropne bóle i napinanie brzucha bo dziś już jest o niebo lepiej.
Dostałam zwolnienie na tydzień i mam leżeć się regenerować, do tego zrobiłam podstawowe badania, jutro wyniki ale mocz zrobiła mi od ręki i jest wszystko ok. Zakupiłam też magne b6 i chyba zacznę przyjmować, chociaż nie wiem czy nie powinnam tego skonsultować z lekarzem, ale jest na zwolnieniu i wizyta dopiero 31 marca...
Gratuluję kopniaków :-D Ja co raz rozmawiam z brzuszkiem z prośbą o kuksańca ale jak na razie słodycze górą i to one motywują dzieciątko do ruchu:-D
Dla mnie się dziś śniły wypadające zęby i to jeden z nielicznych snów, który zawsze mi się sprawdza:-(, więc mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej..
 
Aneczka736 gratuluję kipniaczka! :)
Kassietta też jestem blisko zawału jak moja Dakota gdzieś znika. Nie wychodzi na dwór i nie ma ciągot na szczęście, ale raz spadła z balkonu jak była mała. Rozumiem też wychodzenie w środku nocy i szukanie. Raz zniknęła, a okazało się, że gdzieś się zakitrała w szafie :)
Beata88 ja też wczoraj dostałam torbę ciuszków dla dziewczynki od siostry męża (już kolejną) :)
Jogobelka u mnie dla odmiany roboty po łokcie. Wczoraj kupiliśmy szafę dla mnie i fasolki i składaliśmy ją kilka godzin. Teraz po całym domu miliony kartonów i folii. Na dodatek mam zamiar zrobić selekcję ciuchów zanim to wszystko poukładam, bo chcę cześć sprzedać. Szkoda wyrzucać bo większość w super stanie. Muszę też odkurzyć bo trochę syfu po wierceniu zostało. Do tego obiad i pranie... Ufff...
Miłego dnia dziewczyny! Chyba wiosna idzie :)
 
Aneczka super gratuluje kopniaka ;) u mnie cisza.. tzn jakies babelki tylko.
Dzwonilam o prywatne usg ale maja wolny termin dopiero 28.03
A ja do 10.04 bede miala wiec odpuszczam... eh..myslalm ze moxe ktos odwolal..haha.
 
reklama
Ja też czekam do czwartku bo mam powtórkę prenatalnych i tym samym połówkowe :-) ostatnio lekarz stawiał na chłopaka więc mam nadzieję że się nie pomylił :-)
Oczywiście z dziewczynki też będę się cieszyć jak szalona a i tak najważniejsze żeby było zdrowe :-)
 
Do góry