reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
najlepiej paracetamol


Ciezko cos kupic jak sie nie wie kto tam w brzuszku mieszka :) ale wczoraj juz nie moglam wytrzymac i musialam cos wziac,padlo na reczniczek bo jest unisex :D


Trzymam kciuki dziewczyny za jutrzejsze wizyty !
 
witam wieczornie. czytam ale pisać nie ma o czym:) dzień w sumie nie różniący się od innych.

Jutro idę załatwiać sprawy z domem. Mam nadzieję, że wszystko się uda.

Ja dziś na car boot byłam i 3 pary bucików kupiłam i śpiochy superman :)

Proponuje nowy wątek bo coraz cześciej o naszych zakupach zaczynamy pisać. Mam na myśli nasze zakupy ( mogą być to gacie ciążowa a nawet nowa doniczka do kwiatka czy czym tam się chcemy pochwalić no i oczywiście, rzeczy dla bejbika też. ) Chyba, żeby do wyprawki dodać nasze zakupy, żeby nie dublować wątków??
 
Witaj :) a o co dokladnie chodzi z ta pepowina? Czy to czyms grozi?

ja moze odpoweim.
dwunaczyniowa pepowina moze wystepowac przy kilku wadach(serca,nerek) moze bo wcale nei musi i czesto sa dwunaczyniowe pepowiny i dzeci zdrowe, bo to pojedyncze naczynie jest zwyczajnie duzo grubsze.
normalnie sa dwa naczynia odprowadzajace krew do lozyska i jedna doprowadzajaca.
1 artery, 2 vessels.
 
Ostatnia edycja:
Witam serdecznie:)
Niestety nie mam czasu tu zaglądać tak często jakbym chciała, od czasu do czasu Was podczytuję...Zazdroszczę nocnych rozmów i fajnie że poruszacie wiele przeróżnych tematów:) Z tego co wyczytałam (mam nadzieję, że dobrze) u Waszych bobasów wszystko ok! Cieszę się i gratuluję!!!:) Na liście widziałam, że dziś dzień wizyt i usg genetycznych - trzymam za Was kciuku baaaardzo!!! Ja w nocy spać nie mogłam. Pozdrawiam gorąco!
 
Witam się z Wami. ja jestem po ponad dwutygodniowym pobycie z młodszym synkiem w szpitalu z powodu zapalenia płuc, któryś raz w tym roku. Mały czuje się już lepiej, a mi udało się wyrwac w piątek do lekarza, który stwierdził, że na jego oko spodziewamy się dziewczynki. Dla nas to wspamiała wiadomośc, tym bardziej, że w domu już dwóch chłopców jest, maż trzeci, więc dodatkowa kobieta zawsze się przyda;-)
 
Ulkan no to super że płeć taka jak chciałaś. To w którym tygodniu dokładnie ci powiedział? Wrzuć nam fotkę:-)

A gdzie synek złapał to zapalenie biedny
 
reklama
Witajcie dziewczyny, ale produkcja ! Poczytam jak bede miała czasu.

weszłam tutaj tylko, by powiedziec, ze wczoraj miałam ""fanatyczny" dzien, w tym samym czasie kupiłam samochod i zmarł mi ukochany dziadek, dokładnie w tym samym czasie.... :szok: I jutro lece do Polski na tydzen. Wiedziałam ze ten czas naejdzie, ale nie spodziewiałam ze to bedzie dzien w ktorym kupiłam pierwszy samochód.

mam juz mazde 3 rocznik 2008;-):-)
Do zobaczenia za tydzen, bo w Polsce nie bede miała czasu by wejsc na forum.

Lakara,,najszczersze wyrazy współczucia :(
No i gratuluję zakupu samochodu. Ja nadal szukam, tez chciałabym mazda 3, ale oglądam jeszcze ople Merivy i citroeny c4. Zależy mi na tym żeby do bagażnika wszedł wozek z gondola, bo na tylni siedzeniu będą dwa szkraba.

DIewczyny, nie wiem czy u Was też tak jest, ale jak mnie w rodzinie jest kobietą w ciazy to każde narodziny poprzedza czyjąś śmierć. Z bliższego, albo dalszego otoczenia. W poprzedniej ciazy zmarła moja sąsiadka, w tej ciazy bliski sąsiad rodziców.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, a Wy trzymajcie za moją. Ja mam dzisiaj normalna z prenatalne mi :)
 
Do góry