reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Magdus widzisz nie potrzebnie sie martwilas :-)

ja w pierwszej ciazy robilam usg 3d w 16 tygodniu i sama dokladnie widzialam siusiaka hi hi

tez sie juz nie moge doczekac kolejnego usg :tak:
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Witam Was pod/wieczornie.

Gratuluje dobrych wieści i udanych wizyt :p

Ja dziś odwiedziłam kino, po 5 latach :p na tapecie film wszystkim znany. Ja jestem zadowolona. Nie będe nic opowiadać żeby nikomu nic nie sugerować. Potem pyszna kawa w babskim gronie + pyszny muffinek :)
 
Pupui ja ide w czwartek i aa nie moge sie doczekac :)
Hahaha ;)

Wstawilam fotki mojego bobasa brzuszkowego na watek wizytowy-w koncu ;)
Sorki za opoznienie ;)

Za 12 dni wyprawiamy urodziny Victorka i Emilka ... musze figurmi porobic i aaa nie chce mi sie :) znowu na ostatnia chwile lepic bede :p
 
gratuluję wizyt udanych!

magdus gratuluję córci!

ja też myślę o tym, co gnidce się przytrafiło...

i też w czwartek mam wizytę i zobaczę swojego skarba - oby wszystko było ok!
 
aaga - będzie, będzie ok.

Jak to mój A mówi. Nie można myśleć "oby wszystko było ok, to ma być wszystko ok. Bo czasem siła woli może wiele i pomimo, że czasem coś się może nie do końca udać to musimy myśleć, ż wszystko ma być tak jak trzeba."

Mnie tęż jest niezmiernie przykro.
 
reklama
Do góry