reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Helou
Wstalam 8.30 :-/ pospalabym sobie jeszcze ale coz dziecko pelne energi i trzeba zwlec sie z lozka.
Dziewczyny jeszcze bezdzietne, kozystajcie ile mozecie bo pozniej juz tak nie bedzie. Szkoda ze sie nie mozna wyspac ma zapas.

Akuku czekam na zdjecie :-)
 
reklama
Kochane co mogę zrobić na szybko do jedzenia? Idziemy wieczorem na koszykowa imprezę. Zrobię sałatkę makaronowa i takie drożdżowe slimaczki z farszem ale co jeszcze? Nie mam na nic ochoty ani pomysłu.
 
ja wlasnie wstalam.. mialam mega ciezka noc. Moje dziecko dostalo w nocy napadu duszacego kaszlu, miala odruchy wymiotne, dalam jej syropy ktore zapisala pani dr ale nic nie pomagalo :/ 3h sie biedna meczyla :( polozylam sie z nia w jej malym lozku i w koncu jakos zasnela. teraz jestem tak scierpnieta i obolala ze znow musialam sie polozyc do swojego lozka.
 
Mona152 wspolczuje nocy.
Ja prawie co noc w koncu laduje w lozku u mojej corkii. Zazwyczaj nad ranem. Ale na szczescie kupilismy jej juz normalne duze lozko 90x190 . Ale pomimo tego praktycznie zawsze jest mi nie wygodnie
 
reklama
Cinamona Zu ma odpowiednie lozko na jedna osobke a dwie to juz zdecydowanie za duzo. Ale czego sie nie robi dla naszych dzieci ;)
 
Do góry