reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
No kopiuj i wklej robię ze u sie wysłało i nie chce i juz sie zdenerwowałam dziewczyny wybaczcie [emoji24][emoji24][emoji24]
 
Szymonek raczej zasypia przy cycu i odkładam go do łóżeczka a jak w nocy budzi się do karmienia to biorę już bo do nas na łóżko i tak spi z nami do Rana.

Mamuski pytanie do Was czy tylko mój jest taki klops że już większość ubranek mamy na 74?
 
Uuu, klopsisko :-) a długi jest? I to tez zależy skąd ubranka, rozmiarówka sie różni.
Mój jest chudy i długi i niedługo 68 bedzie małe. Ale 74 jeszcze szerokasne jest.

Bunia, mi urywa posty jak wstawiam buzki z klawiatury a nie te gotowe z bb
 
Bunia hehehe normalnie :-) Jak ja się odsuwam to za chwilę mały turla się i jest znowu blisko aż nad ranem wychodzi na to że ja za chwile wpadnę z łóżka :-) Ostatnio przekładam go do łóżeczka ale i tak jak się budzi na karmienie to zostaje już do rana w łóżku ale też śpimy razem całą noc :-)
 
reklama
u nas Radzio spi w swoim lozeczku. ja w nocy karmie na siedzaaco wiec zawsze go odkladam. tylko czasem nad ranem zostaje w naszym lozku jak np kolo 5 zje i nie chce spac.

aneczka to masz klopsika. u nas wiekszosc ubranek na 68 i niektore jeszcze 62. chociaz jedne body na 74 juz odlpzylam bo za male:-)
 
Do góry