reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Za mna tez ciacho chodzi.
Moze jakiegos murzynka zakrece ale dzisiaj chyba nie bede miala juz czasu na to.

Na 17 mamy tego specjaliste od brzuszka, gastro costam...
 
reklama
Suwina super ! Gratuluje i witaj Tymus ;);)

Sann biogqia to probiotyk. Poczytqj ulotke bobja nie chce mieszac. Ulotke znajdzie w google.

Kopfer a ile mala ma ? Nie ma czasem skoku rozeojowego ?


Littlr me ile maly ma ?
Chyba dochodza skoki rozwojowe u maliszkow.. wedy wlasnie niby chca spac i jesc a nie chca i krzycza.. za kilka dni wroci do normy a maluszek bedzie mial jnoee umirjetnosci ;)

Fioleczka haha mi sie tak Rmi wkurzal pamietam..i czekalam az przestanie samo leciec trzymajac tetrowke przy cycku haha.

Lunrra Ali tez eie cofa ale nie ulewa.. ja sie smieje ze mala pilnuje by nic sie nie zmarnowalo haha. Wcziraj za to kichaja wykichala mleko ;p

Sann prpbiotyk nie zaszkodzi. Mozna ppdawac dziecku nawet jesli nir ma wiekszych prpblrmow z trawieniem.

Blerka u mnie podobna noc.. poszlam spac specjalnie wczesniej bo o 22.. karmienie 22..23.30..1.00 misiqlam wstac i nosic mala bo stekala na kupe i budzila emilka.. karmienie po 2 o 4..znowu noszenie i pielucha.. po 5 i spala do 8..ale co z tego skoro ja nie spie od 6
Takze jestem nieprzytomna dzis. Ala robi wiecrj kupek ale nadal steka i to jakby wiecej... ehh

Blerka buhaha mięta na kolki :p
Te super rady sa cudowne ;))

Uuspalam rmilka..a ala mi na rekach jevzy.. biedna sie meczy...
 
Moj jutro kończy 6 tyg. Ufff mam nadz ze wkrótce to przejdzie.
Akuku biedna Ala...
Moj robi teraz tylko jedna kupke na dzien - od3 dni - mało cos- za to przewaznie sie wylewa z pampersa.
 
Dzień dobry! :)
U nas noc wymarzona! Leo chyba słyszał jak narzekam, że zaczynam być wykończona i w końcu przespał ładnie noc. Usnął o 1 00 i do 8 00 go nie było, tylko cycusia w nocy dostał :) o 8 00 znowu cycuś i do 10 38 spanko a następne kupa, szybkie przebieranie, odciaganie katarku, czkawka i po 25 minutach znów go nie było i...nadal nie ma ;) to chyba ta pogoda tak na niego działa!

Mamy problem z katarem. Mały ma bardzo małe dziurki w nosku nie idzie się dogrzebać do gilów, a sól fizjologiczna nic nie pomaga, taka z olejkami eterycznymi też nic. Próbuję na zmianę fride i cleanoz (elektroniczny aspirator), i dupa. Nie mogę mu odciągnąć, a słychać jak charczy, jak mu to wszystko tam głębiej zalega :(
 
Little to skok 6 tyg. Podawaj cyca tyle ile potrzebuje.. i
W ten sposob ze lapie i puszcza daje znac cycuchom ze produkcja wieksza ma byc bo on rosbie i rosnie ;) i chce wiecej.

Littlr zaraz przyjdzie czas zr bedzie kupa jedna na kilka dni.. emil mial okres ze robil kupy co 10-12 dni! Brzuszek go nie bolal..nie stekal.. za to jak zrobil to az po szyje! Hahahah
To jest normalne przy kp bo trawie niemal bezresztkowo.

Ancikowa wyspij sie za mnie jeszcze ;);)
Do sciagania kataru polecam katarrk do odkurzacza.. 10 sekund i kataru nie ma. Ale tego nie mozna zbyt czesto znaczy nie kilka razy dziennie.. bo wysusza.. ja zawsze przed dawalam sol fizjologiczna i po rowniez. A sciagalam tak 3 razy dziennie.
 
Akuku to my mamy skok rozwojowy od 3 tygodni :) Niestety chyba wdala sie w brata który miał skok rozwojowy od urodzenia :) U nas leci siódmy tydzień. Jak ten czas zapierdziela. Jeszcze troche i dwa miesiące ksiezniczka będzie miała.

Ja daje malej dicoflor i na zmianę espumisan i delicol. Po delicolu jest poprawa bo kupki u nad byly zielone, strzelające i kilkanaście dziennie. Teraz jest jedna na dwa dni o prawidłowej konsystencji ale to chyba za rzadko. Za to widzę ze ten brzuszek ja caly czas meczy bo często steka i sie pręży :/ tylko nie wiem co zrobić żeby to karmienie lepiej wygladalo. Niestety nie umiem zmienić pozycji bo Lidka strasznie się przy tym rzuca.

Cina zapytam sue pediatry o ten Refluks bo Lidka nic nie ukewa ale bardzo dużo i mocno odbija. W ogóle chyba profilaktycznie jej położę do łóżeczka poduszkę klin.
 
Akuku jak mogę tak uciekam od tego aspiratora do odkurzacza, bo jakieś takie mi się to wydaje niehigieniczne, z odkurzacza z wentylatora leci kurzu dużo podobno, przez co boję się stawiać go w pobliżu małego :( sądziłam że elektroniczny Cleanoz nie bez powodu zajął pierwsze miejsce w rankingu lipiec 2015 wśród aspiratorów ech...no ale chyba nie będzie wyjścia.
Chętnie wysłałabym się i za Ciebie gdybymvtylko umiała :D
 
Laski,
Potrzebuje pomocy!!!
Która miała zapalenie piersi? Od rana mnie boli, często go przystawiam, także już nie jest twarda ale taka tkliwa w tym miejscu. Tylko zaczęła mi rosnąć temperatura, mam już 38,5 mimo, ze wzięłam paracetamol ponad pół godziny temu...
Coś jeszcze na zbicie gorączki?
 
Lunera kup kapuste rozbij lisc tluczkiem do miesa i schlodzonego z lodowki przystaw do piersi. Paracetamol i ibuprfoen mozesz na zmiane co 4 godz.
Najlepiej by nic nie uciskac piersi biustonoszem.
 
reklama
Anciikowa,
Ja zakraplam sól i potem na brzuch. Aż sie mocno zdenerwuje, to czasem nawet sam sie wytrzeźwień gil w pieluchę, na której leży. Bo inaczej to nic nie wychodzi a nie chce mu ram niczym grzebać.
Pod wieczór tez dobrze schodzi jak wrzeszczy. Przynajmniej jest z tego jakiś plus dla mnie, hahaha.

A delikol i espumisan można łączyć?
Nam na brzuch kiedyś tez na receptę dani Debridat, ktoś coś wie o tym specyfiku? Dość dobrze zadziałało tzn nie krzyczał tak i kupy rzadsze były (straszak robił co karmienie)
 
Do góry