reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Jeny, jak ja nie lubię uczucia mrowienia w cyckach, gdy mleko się zbiera :/

U mnie Młoda też bardzo aktywna, od ok. 8 spała ze 2 godziny, niestety na mnie. Plusem jest, że dość długo leży w leżaczku, mogłam się dzięki temu umyć. A chciałam być sprytna i po karmieniu o 6.20 ustawiłam sobie budzik na 7.20, bo Lena prześpi przecież 2 godziny. Ta... jakoś wyjątkowo przespała tylko godzinę... A wczoraj miałam pierwszą wycieczkę autobusem z wózkiem SAMA. Na szczęście autobus był niskopodłogowy z przyklękiem. A Młoda pięknie spała.

Polecam blog mataja.pl. Prowadzony przez położne, po prostu skarbnica wiedzy.

Gratujacje nowym mamusiom!

A jutro mamy miesiąc. Kiedy to zleciało... No, leżaczek już jest fe :/ Czas chyba na szamę...
 
A u nas się okazało że bąbel uwielbia spać na brzuszku :-)
 

Załączniki

  • 1441369958170.jpg
    1441369958170.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 60
Moj tez uwielbia spac na brzuszku. Spi tak na dlugiej drzemce, ktora przypada mniej wiecej w tym czasie i czasto w nocy w naszym lozku go tak klade bo sie uspokaja i zaraz zasypia. I w ciagu dnia jak drzemie tez czesto na brzuszku. Jak spi sam w lozeczku w nocy to boje sie go tak polozyc ale w ciagu dnia lub z nami w lozku spoko[emoji3]

Love moja w grudniu skonczy 3 lata ale na drzemke jeszcze spi. Czasem marudzi ale zawsze zasnie. Na szczecie dla mnie[emoji12]

Mlody pospal 30 min i zaczal sie wiercic. Dalam mu cyca i mam nadzieje ze zaraz zasnie. Bo on o tej porze dlugo spi ok2-3 godziny.
Ale te 30 min starczylo bym sie wyprysznicowala[emoji3]
 
Ostatnia edycja:
U mnie też noc nie fajna, w ogóle mały ma wciąż jakby chrype, oddycha często charczac, jak je to też charczy i dodatkowo swiszczy jakby powietrza nie mógł złapać. Byłam u pediatry i klatę ma
Czystą i niby ok. Ale mnie to martwi
. Któraś ma podobnie z maluchem?
 
Smoczek podziałał może na pół godziny, chustę już dzisiaj próbowałam, ale jeszcze w czasie dociągania zaczyna się ryk, wózka nie lubi, chyba, że na spacerze, po uśpieniu na rękach. Ona lubi być noszona na ramieniu, ale na dekolcie nie zawsze, może dlatego ta chusta nie bardzo. Na leżaczku trochę poleżała, ale jej się znudziło,w końcu jest cyc i dziecko przyssane i zadowolone. Może nie będę jej zmieniać pieluchy i zostawię na moim łóżku, to się nie obudzi. Na razie tyko trochę zupy odgrzanej zjadłam,a w planach jeszcze po obiedzie spacer na bazarek po owoce.
 
reklama
Do góry