reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Miałam dzisiaj koło 18 taki nawet trochę bolesny skurcz, ale nic dalej. Teraz też jakby twardnienie, ale nawet nie boli. Za to mała znów się bardzo wierci. Chyba dzisiaj jeszcze nie, ale może niedługo. Podjeżdżanie pod Agrykolę też nie wywołuje porodu ;) Ciekawe, co jutro wykaże ktg, o 11:25 jestem umówiona.
 
reklama
Boze dziewczyny, jak mi was żal :( tak sie męczycie :( biedule. Te zygajace i te z bólami i skurczami bezsensownymi.
Jak ja sie cieszę, ze mam to juz za sobą.

Ale serio, chodzenie na czworaka albo jak chyba lunera powiedziała o tej pozycji żaby (albo coś popieprzylam znow) na prawde pomaga dziecko w kanał niżej wstawić.
Plus leżenie na lewym boku z prawa noga przed sobą zgięta inpodciagnieta do góry.
Moze którejś z was sie przyda.


Lucynka, trzymam kciuki za jutro!! (Muszę doczytać czemu nie było to dziś, a przecież miało!)
 
My dziś goście oczywiscie, do tego co chwile zastoje rozbijalammi odciahalam, obiad, mała drzemka, karmienia, lekarz i dzień minął.
Natka, myślałam o tobie!

A jak blerka? Odzywała sie? Nie posalam dziś do niej to nie mam updatu.
 
Ja wczoraj wieczorem miałam trochę skurczy, ale się rozeszlo :-) dziś jedziemy na ktg ale zapewne nic ciekawego nie będzie się działo :-) także u mnie nudy, nudy.. A tak chciałam dziś urodzić :-)
 
Dzisiaj o 6 rano obudził mnie bolesny skurcz z promieniowniem do kręgosłupa. Potem miałam taki dziwny schemat silny skurcz ok. 1,5-2 minuty i potem jeszcze 2 albo 3 słabsze skurcze po 30-40 sekund, a potem kilka minut przerwy, a teraz mam raczej te krótsze skurcze, za to częściej, co 5-6 minut. Jeszcze mnie przeczyściło, coś czuję, że się zaczyna. Oj, ale one bolą i niestety kręgosłup też.
Ciekawe, komu zrobię prezent urodzinowy: mojemu tacie dzisiaj, czy W. jutro.
 
JInx trzymam kciuki żeby to było to i już się urodziło maleństwo :)

U mnie dalej się nic nie dzieje, dlatego od dziś postaram się być bardziej aktywna to może mała zejdzie w dół :)
 
reklama
Jlnx , oj zaczyna się, teraz tylko czekać na regularne lub pęknięcie pęcherza. Trzymam kciuki abyś rozpakowała się jeszcze dziś :*

Lucalew kochana nasza kciuki za dziś :*

Jak sie czujecie mamuski? I te rozpakowane i w 2paku?

Borysiątko, Sann, Olka ? Nasze emerytki po ciążowe?:p

Czy skacze któraś na piłce w celu przyspieszenia porodu albo skakała w trakcie porodu? Zastanawiam się czy dobrą pozycje obieram siedząc. biodra bardziej do przodu czy raczej klatka piersiowa? wiecie może czy przez to nie odklei mi sie łożysko?
 
Do góry