reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Ewelinka ściskam
Kciuki!!!!!! Melduj tu nam!



P.s ja jakiegoś
Powera dostałam. Wysprzatalam cały dom, pranie
Porobilam, przez Akuku nawet plprasowalam haha

Sebka wysłałam do kolegi, zeby mi sie tu nie stresował.
Zaraz idę sobie pazurki pomalować. I co ja potem będę robic ;)
Wyspana, opita woda z
Cytryna, żebym energii jutro miała dużo.
Apetytu brak, totally! Czuje sie Jak mlody bog[emoji7][emoji7][emoji7]
 
A ja wpierdzieliłam przed chwilą połowę litrowego loda, czyli że dziś nie rodzę :p

Anney jest stresik?

Pupui jak tam robocizna?

My dziś łóżeczko przenieśliśmy do naszej sypialni, jednak młody będzie z nami spał. Plan wcześniej był taki,że ja bym spała u młodego w pokoju a Mż w sypialni. Boję się jednak odseparować od męża, nie wiem dlaczego. Jesteśmy blisko, kochamy się, ale no kurde mam hamulec przed osobnym spaniem,
 
Anney - szalejesz!
Ewelinka - kciuki!! &&
Lilija - nie dziwię się... ja też sobie nie wyobrażam spać bez męża... Chyba, że Leon będzie prawdziwym nocnym markiem to wtedy pewnie nie będzie wyjścia...
 
Lilija, a coś ty. Zaden stres. Juz to dwa razy przerabiałam, wiec
Słodycz ta znam dobrze ;)
Jedyne co, to
Chce i modlę sie o to, zeby obie nas przeprowadzić bezpiecznie i zdrowo.
Nic innego
Nie chce.
Niech sie dzieje wola nieba.


Lilijko, my tez mamyozeczko u mas w pokoju. Ja tez nie wyobrażam sobie spać bez sebka. My to
Przytulasy jesteśmy, bez dotknięcia sie chociaż stopa mie zaśniemy.
(Wrzucam zdjęcia na wyprawkowy)

Pupui, moj organizm
Chyba sie wlasnie
Zorientował, ze powinien jakoś na ten masaz zareagować hahah bo mnie wlasnie prEczyscilo tak od chyba samego gardła ;) hahaha
 
woow Anney, to lepiej, ja to przed poprzednim o nic sie tak nie balam jak o to że zrobie kupe podczas porodu :p I mam swiadomosc ze położne to nie rusza, tak jak mnie, bo inaczej nie wykonywalyby tej pracy, ale jednak...

A ja odpoczywam. styrana jak po maratonie. Efekty pracy malo widoczne, ale sa. Jutro ciag dalszy, czyli jazda na wysypisko. Tylko bedzie gorzej bo moj maly pomocnik a zarazem zlota rączka na pewnie mi tak pomoże że aż przeszkodzi...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry