reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Gdzie jest Anney? :>

Love jak się czujesz? :)

Mi też póki co nie wychodzą rozstępy, ale to dlatego, że z młodym miałam w 7 miesiącu ciąży 125cm w obwodzie brzucha, teraz w 9.msc mam max 110cm...wtedy popękał jak diabli, więc teraz już nie musi, ma duuużo zapasu ;)
 
reklama
Ancikowa Anney pewnie spedza ostatnie chwile z synkami i mama ;) nie wiem o której wylatuja. Mysle ze dalaby znac gdyby sie cos zaczelo.
 
ja chce zobaczyc :-p

wróciłam właśnie z ćwiczeń ze szkoły rodzenia i normalnie dzisiaj coś dupka ciężka była... na szczęście nie tylko moja :-D
 
Nadrabiam nadrabiam....
Ja mialam podany epidural przy rozwarciu na 5cm, a jakos skurcze nie byly jeszcze nie dowytrzymania ale balam sie,ze zaczna byc takie jak z pierworodnym, wzielam i wszystko ustalo.... mialam urodzic o 6 popoludniu a urodzilam o 6 rano nastepnego dnia, ale i tak na nic nie zamienie, mam nadzieje ttlko,ze zdarze dojechac, bo szpital,w ktorym mam rodzic jest ok 1h ode mnie.... za chwile zwijam sie na wizyte....

Dziewczyny a co to jest ten tens?? Bo cos przegapilam chyba...

Bunia a gdzie bedziesz rodzic??? Ja w st. Joseph
Moze sie spotkamy na oddziale :p
 
Żyje, jestem, w dwupaku. Ostatni wieczór z synkami
Przed wyjazdem. Jeszcze dziś moalam okropne przejścia z byłym mężem i tylko wyć i przeklinać mi sie chce. Niektórzy nigdy nie powinno mieć dzieci i nie zasłużyli na tyle ile
Brudu za ich paznokciami.
Nie ma sprawiedliwości na tym popiep...rzonym świecie.

Jutro sie pewnie wyrycze i będę mogła rodzic.
 
Masiosia ja w Loyoli będę rodzic..

Anney to rano wylatują?
Mam nadzieje ze miło spędziłaś z nimi czas.. A co do byłego to co on znowu wymyślił?? Za takich to nawet szkoda łzy uronić..
 
reklama
Do góry