reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dzień dobry, tak to jest dobry dzień zwłaszcza czytając takie dobre wiadomości :)

Love gratuluję z całego serducha!

Wczoraj nie mogłam do Was zajrzeć bo burza przyszła i zabrała prąd, wstreciucha jedna mogła chociaż z wiaderko tego prądu zostawić ale nie...

Olcia cieszę się, że u Was wszystko dobrze. Dodajesz mi wiary bo skoro tak świetnie sobie radzisz przy blizniaczkach to ja też powinnam dać radę z malutką.
 
reklama
Przyjechałam z 2cm :) chcieli mnie odesłać do domu, ale nagle dostałam krwotoku myślałam na początku ze to wody poszły.. I ten krwotok albo od moich przysiadow w szpitalu albo od histerii ze mam wracać do domu.. Odrazu skurcze co minutę dostałam.. Przywieźli mnie na porodowke to miałam 3cm a ok północy juz skurcze parte. Na znieczulenie nie było czasu..tylko sam gas Strasznie bolało :( ale dobrze ze tak szybko poszło.. Musieli mnie szyć bo popekalam niestety.. Ale wiem jedno nigdy więcej nie rodzę :D

Mały waży 2950 g
 
Love waga synka taka jak mojego emilka jak sie rodzil i tez w 38 tc. I sie zastanawiam czy ja teraz naprawde wielkie dziecko urodze..heghe

Wiem ze bolalo kochana. Masz to juz za soba na szczescie.
 
reklama
Love o bólu szybko zapomnisz kochana, a nazwijmy to ceną za posiadanie cudownego potomka - mimo wszystko warto żeby trochę pobolało nie? ;)
Cieszę się bardzo że już po wszystkim, tyle się namęczyłaś! :( ale teraz pozostaje się tylko radować! Gratuluję najserdeczniej jak potrafię :*
 
Do góry