reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Swietnie! Oby tak dalej!
Jak przejdzie nawał, będziesz produkować tyle ile odciagniesz/mała wypije. Popyt=podaz
 
Sann - SUPER!! Odciągaj i odciagaj, jak nie malej to do zamrazarki na ciezkie czasy!!!!

Jakby co to na zastoje najlepiej wsac liscie kapusty do zamrazarki, potem troche rozmrozic i nalozyc na piersi, ale moze Cie to nie spotka.
 
U nas w szpitalu jest bank mleka, pewnie dobry na takie okazje, jak nawał mleczny. W czwartek mieliśmy na szkole rodzenia o laktacji, warto było pójść, dowiedzieć się paru rzeczy, np. o diecie, ciekawe, jak to wyjdzie w praktyce. Moja siostra mówiła ostatnio, że mimo zaleceń, żeby karmić max co 3-4 godziny, nie budziła swojej Lenki i mała przesypiała nawet ponad 6 godzin. Ciekawe, jak to będzie u nas wyglądało.

Ja też nad ranem budzę się ze skurczem, ale zaraz po opróżnieniu pęcherza zasypiam i później w ciągu dnia nic nie mam.
 
sann odciagnij ile sie da a zaraz potem zimne okladyzrob przez 30min na piersi bo to zmniejszy produkcje i powtarzaj tak dlugo az nawal minie, a jak sa twarde i nie chce leciec to idz pod cieply prysznici bstdzo delikatnie pomasuj zeby zaczelo leciec
 
sann najlepiej pieluszki wilgotne wloz do zamrazarki zebybyly zimne, cztery sztuki, a potem wyjmij dwie i owin wokol piersi omojajac sutki, jak sie zrobia cieple to kolejne dwie i tak przez 30min, mi to bardzo pomoglo przy nawale, a poradzilia pielegniarka laktacyjna
 
reklama
Do góry