reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

A ja już dzisiaj drugi raz zobaczyłam trochę krwi na papierze toaletowym.. Ale tak naprawdę odrobinkę.. Wkładka czysta..wiec może to hemoroidy..
 
reklama
Anney ja nie lubie latac.. dla tego albo lecimy wszyscy razem.. albo wlasnie ktos musi byc na ladzie.. choc szczerze wole jak wszyscy razem..

Ha ja tez od zawsze "starsza" od rowiesnikow :p

Anney to ja nie wiem co ten Twoj maz ma za jad skoro tak na Ciebie dziala :p

Amawell biedny piesio ;(

Sann aaa gratuluje !

Lidia jejku jak to sie rozsyaliscir ? Mam nadzieje ze przemhsli sobie chlopina i szybko wroci do was.

Love wydaje mi sie ze szyjka sie rozwiera.. w koncu u Ciebie juz bliziutko do terminu.

Mnje chwile nie bylo i tu takie wiesci ;)

Sann siecesze sie ze wszystko w pozasiu z wami i jeszcze raz gratulhje ;)
Kurcze ja mam termin na 3 dni po tobie! Takze moze mnievtak zlapav ..ze nibg juz ? Ollalaa ;) hahaha.
 
Anney sprawdziłam sobie hemoroidy i nie wygląda żeby to z nich.. Ale to było naprawdę bardzo malutko tej krwi.. Zobaczymy czy później będzie coś więcej
 
I co do porodu to zgadzam sie z wami ze nigdy nie wiadomo co sie bedzie działo.. Tego po prostu nie da sie przewidzieć. Ile kobiet tyle porodów.. I faktycznie przez cc niektóre kobiety sa gorzej traktowane choć nie rozumiem dlaczego.. Przecież ciąże każda przezywa lepiej lub gorzej.. Tak samo porod czasami jest dobrze a czasem z problemami, czasem cc jest na życzenie a czasem przez zagrożenie.. I porod czy taki czy taki to dalej porod i wydanie dziecka na swiat.. I tu sie cierpi i tu sie cierpi.. Kobiety sa zawistne cholernie..

Co do zzo ja nie wiem.. Po za tym wydaje mi sie ze ja juz to miałam, tzn kiedyś miałam zagrożenie choroby zakaźnej i pobierali mi płyn owodniowy do badania.. I wlasnie te igły w kręgosłup wbijali i potem musiałam ileś tam godzin leżeć nie pamietam juz..
Po za tym moj m mówi żebym nie brała najlepiej żadnego znieczulenia takiego bo jedno była miała i od tamtej pory ma problemy ciagle z kręgosłupem.. Ale moze to nie pd tego ma ja nie wiem, a po za tym ja chyba wole mieć znieczulenie niz nie mieć.. Osobiście uważam ze mam wysoki próg bólu no ale jednak..

Ja leków nie kupuje poki co..
Jak bedzie trzeba to będę kombinować..

Borysiatko ja tez popuchnięta wiec witaj w klubie.. No ale co poradzić.. I tez gorąco mi ze czuje zawsze jakby było cieplej niz jest.. :/
 
reklama
Do góry