reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Ach nie chce sobie tego nawet przypominać. A jeszcze jak mnie trzymali mocno.
A też słyszałam,ze nagle cc to w pełnej narkozie.
 
Mowilam ze ikea nie przyjechala ? Podobno wypadek byl i maja przyjechac w czwartek... eh .. jakie ja mam opoznienia w domu przez nich ! ;(

Kruszka tak chlopcy byli ale na szczescie nje marudzili..

Pupui mama niefajnie zareagowala ;/ ale to pewnie dla tego ze ona sobie nawet nie wyobraza ile pracy wkladasz w dom.. wiesz zobaczyla zdjecia zagraconej chaty i tyle.. ale nie wiem ile sie narobilas ;/
Ja jak m byl w pl i mielismy ta jelitowke ..to rozmawialam z m i tesciowa przyszla i mowi.. o boze ty dzis nie sprzatalas ? Nie ku.rwa bo latam z miska miedzy jednym a drugim i sama zdycham...

Oj jakie niektore kobiety sa zawustne ! Jak ktoras miala cc albo mowi ze miala lzejszy porod to juz ona nie wie co to znaczy itd.. a ona nie wie co to dochodzic do siebie po cc ;)


Co do zzo to ja sie raczej nie zdecyduje. Przy zadnym porodzie nie bralam..ale kto wie jak bedzie teraz.

Anney buhaha ;) z ta twoja bratowa.

Kruszka ja tez na rodzine liczyc nie moge ;/ moja mama przylatuje 4 .08 mimo ze mogla 1.08 a umowmy sie dla mnie kazdy dzien jest wazny.. w sumie ona moglaby juz teraz.. ale musi pomoc mojemu bratu i bratowe z jednym dzieckiem :D
W sumie to nikt z rodziny nie dzwoni do mnie nie pyta jak sie czuje.. jak ja dzwonie to tylko slysze co tam ? Nie ma pytania jak sie czujesz ? Bo po co ? Agatka zawsze da rade... a jak bratowa byla w ciazy i mama u mnie byla to codziennoe dzwonila i pytala jak sie Olenka czuje ..i zr ma nie dzwigac..nie denerwowac sie itd..
Teraz ja z ta jelitowka .. to nawet slowa pociechy nie uslyszalam..a jak bratowa byla chora to moja mama na leb na szyje leciala by sie wnukiem zajac..wiadomo nie przyleci do mnie.. ale uslyszec cos w stylu gdybym byla blizej to zakelabym sie dziecmi..czy cos ..a tu nic.
Tak samo mimo ze mama przyleci to wiem ze musze sama poprasowac itd bo jakby nawet sie za to zabrala..jesli wogle..to zaraz by byly teksty ze po co tyle tego bla bla bla..

Kruszka mi dzis polozna powiedziala ze usg robia jesli w porzedniej ciazy dzievko bylo ustawione posladkowo.. patzre na nia i mowie a co to ma do rzeczy ? Oni sie ustawili i to czulam i bylam spokojna..a mala sie wierci i chce sie uspokoic a nie martwic i tyle hehe.

Ludzie niektorzy sa zawistni bardzo i byleby inni mieli gorzej od nich .. na glupote ludzka nie ma lekarstwa niestety..
To tak jakby mowic komus ty to nie wiesz co to zlamana noga ..itd..

Ja np uwazam ze powinno sie sprobowac urodzic naturalnie jesli dziecko dobrze ulozone i ktg itd w normie.
Ale mam znajoma ktora pierwszy porod naturalny tak popekala..mdlala itd.. ze drugi porod cc na zadanie w prywatnej klinice..bala sie ze jezszcze girzej popeka bo blizny sie nie rozciagaja. Ale ona pierwszym razem probowala.

Z kp tez uwazam ze powinno sie sprobowac. Tu w uk to malo ktora karmi piersia.. no ale to ich wybor..

Ja juz dzis nie prasuje ..humoru mi brak.. eh.. taka jakas poddenerwowana jestem ze az mnie trzesie od srodka ;(
 
Akuku, z tym pekaniem to rożnie.
Mi prEciez pękła macica, pochwa i na zewnątrz przy Józiu, a z lulem nic! Samopoczucie
Jak marzenie poporodzie. A psiochA jest jedna wielka blizna w środku.
 
Zuza... Brak słów! Ale ileż to nam sie razy zdarzyło [emoji19] jak mielo coś so polski zabrać.
 
Anney no widzisz.. ona miala taka traume po pierwszyn porodzie..musieli jej zycie ratowac z tydzien pod kroplowkami.. ze wolala cc.. ona dlugo nie chciala drugiego dziecka a zgodzila sie dla meza..

Anney teraz to juz nie wina ikei bo on rano dzeonil ze jest w drodze i bedzie ok 11 ..i zadzowonilam ze jade do szpitala itd.. a on ze wypadek na drodze i ze dzis juz nie dojedzie..

Anney tez mysle ze dali by Ci znieczulenie ogolne.. najpierw by Cie uspali maskaz glupim jasiem czy czyms i narkoza i tyle.

Choc moja znajoma tu w uk miala na szybko cc i miala to w kregoslup i dali jej malego przytulic zaraz po.
 
reklama
No niestety. Szkoda tylko, że mam milion rzeczy do załatwienia, w czwartek już wylatuje a tu jutro będę znowu czekać aż łaskawie się zjawia. No ale cóż, byleby zabrali i byleby dojechalo wszystko w całości :D
 
Do góry