reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Dzwonili jiz po 13 :D
Wyniki mam w normie i na czczo i po 2 godz. Czyli tak jak w pl.. tam mialam tylko te po godz za wysokie.. ale moze to zmiana klimatu..jedzenia ? Nie wiem

Anney haha zapraszam :D
Anney my sie nie przeprowadzamy :p
A czuje sie dobrze dziekuje ;)
Bylo mi mega slabo po tym sporcie dzieci ale zjadlam sniadanie i juz spoko ;)

Zastanawiam sie nad tym glukometrem czy kupowac w pl ale chyba kupie i posprawdzam sobie kilka dni i jak bedzie ok to odpuszcze ;) co myslicie ?
 
Akuku dobrze ze dobre wyszły :) glukometr zawsze możesz mieć i kupić np dla op pasków i mieć, one maja długi okres ważności wiec spokojnie możesz kupić czy jedno większe np i co jakos czas sobie z ciekawości sprawdzić.. Bo jak wyniki dobre to raczej dla twojego spokoju i profilaktycznie..

Nie wiedziałam dziewczyny ze jak sie rodzi maluszek to rodzeństwu prezenty sie kupuje.. ;)

Lunera przepłakal biedny za siostrzyczka.. Słodkie ;)

Lucalew jak kupiłam taka w c i półtwarda bo całkiem miękka to ona tez nie jest.. I tez jestem wysoka i "wielka" i próbowałam i jest ok nawet..

Jinx powodzenia w przeprowadzce ;)

A u nas sie zaczęł w domu szał.. Moj maluje dzis nasza sypialnie co sie przenosimy zeby mieć pokój obok małego.. Potem jakieś przenosiny i malowanie pokoju małego, rozkładanie mebli itd.. Kupiliśmy wczoraj farby.. Jeszcze rolety do tych dwóch pokoi musze zamówić, i dla małego dywan wybieram.. I salon tez przeorganizujemy.. Kupiliśmy kanapy kilka dni temu i w przyszły wekend maja byc :) a tam tez malowanie zeby jakos domkowe wygląd odświeżyć [emoji7]
Także u nas tez sie dzieje :)
 
Akuku kupować glukometr - to chyba bez sensu wystarczy załatwić recepte na dwa opakowania pasków nawet płatne 100% i wtedy glukometr w aptece poprostu dostaniesz do pasków wystarczy ze powiesz ze nie masz niestety paski na 100% w pl to duży wydatek
 
reklama
Evelinkua nawet nie wiedzialam. Recepte dostane bo bratowej mama lekarzem jest. Hmm musze zadzwonic i wypyta jak to jest ;)
 
Do góry