reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dziewczyny moje panny co dwa tygodnie leza zupelnie inaczej. Jedna lezala poprzecznie pod zebrami a teraz glowa w dol. Druga glowa w dol a teraz tylkiem na dole. Jak moje dwie sie tak kreca to tym bardziej pojedyncze dziecko sie przekreca. Az do konca nie mozna byc pewnym jak dziecko jest obrocone.

Podczytuje Was ciagle ale weny do pisania to ja nie mam.

Love mam nadzieje, ze jest ok. Ja mam tak wodniste uplawy, ze caly czas mam wrazenie, ze mi wody odplywaja.

Werci to fajny pomysl z bazarkiem. Wiele z nas ma starsze dzieci innej plci niz maluchy. Albo czasem dostanie sie za duzo ubran czy jakies podwojne komplety.

Ps. Mozesz mi podeslac link do aukcji Twoich :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie ja zamiast się pakować leże w łóżeczku :no: - strasznie boli mnie spojenie łonowe - mam tylko nadzieję że to tylko to szyjki mi nikt nie badal - może w pl mój gin się zlituje i mnie uspokoi - W sumie to moze mnie boleć - wytrzymam ale tak bardzo chce być pewna ze jest ok... czy to normalne że nikt nie sprawdza czy nic tam się nie skraca
 
Evelinkua z tego co wiem jeżeli jest ryzyko przedwczesnego porodu, a w ciąży mnogiej jest to powinni badać regularnie.. Bo czytałam trochę wczoraj o tym na nhs
 
Eh, u nas szpital... Mąż ma atak kolki jelitowej, od wczorajszego popołudnia zjadł ze 4 ketonale, prawie całe opakowanie leków rozkurczowych, wziął o 7 gorącą kąpiel i jeszcze ok.9 dałam mu jeszcze termofor i chyba dopiero teraz jest lepiej, bo śpi bez wybudzania się. A miewał takie ataki, że parę razy na ostrym dyżurze wylądował po kroplówką...

Za to ja noc też mam wyjętą z życiorysu, mała chyba się w pęcherz mi wbiła i latałam co godzinę do kibelka, aż w końcu zaczęło mnie wszystko piec :/ teraz jest lepiej, ale dołykam sobie furagin. I zaobserwowałam pierwsze odczuwalne kopniaki w żebra. Średnio przyjemne :p
 
Ja wpisałam w google nhs cervical length scan i wyskoczyło parę artykułów ale dokładnie juz nie pamiętam
 
reklama
Chociaż teraz znalazłam artykuł ze stycznia 2015 ze niby nie zalecają tego badania bo jest mało wiarygodne :/ szok
 
Do góry