reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Kopfer dzięki za nastraszenie, mój ginekolog kazał mi tylko ograniczyć węglowodany ale Ty zasialas u mnie ziarenko niepewności i za to Ci dziękuję. Zadzwoniłam do pani ginekolog do której jeżdżę prywatnie w razie wu. Wg niej wynik ani nie jest zły ani dobry i w związku z tym za ok 2 tyg mam znowu zrobić obciążenie glukoza ale tym razem mam mieć mierzony poziom na czczo, po 1h i po 2h i wtedy zobaczymy co dalej.
 
Fiołeczka, mój też nie był mega wysoki 156, a wyszła mi curzyca i jak teraz te cukry mierze, to niestety się to potwierdza.
 
Dziewczyny przyda mi się opinia i rada. Otóż dziś przy podcieraniu się po 2 zauważyłam krew. Upewniłam się że to nie z dróg rodnych. Podejrzewam hemoroidy, ale po pierwsze nie miewam zatwardzeń, po drugie nic mnie nie boli i nie swędzi.
Martwi mnie jedna rzecz. Od ok tygodnia moja 2 jest czarna, ale wyczytałam w necie i dziś potwierdził to mój gineks, że to od przyjmowania żelaza. Jednak gdy pojawiła się dziś krew to zmartwiłam się, że to może jakiś problem w jelitach [emoji17] To była druga opcja jak czytałam o czarnym kale, że może być czarny przez krew.
Dziś już nie będę dzwonić ani jeździć po lekarzach, ale na pewno spytam o to w pt mojego gineksa bo będę po zwolnienie.

Macie jakieś doświadczenia lub rady? Powinnam się martwić?
 
Fioleczka to nie nastraszenia ! Sie martwimy o siebie nawzajem i każdy jakieś słowo powie i swoje zdanie wyrazi.. A wiadomo ze czasami sprawdzić u innego lekarza np niz nie byc pewnym czy wszystko wporzadku :) trzymam kciuki zeby wynik był dobry, a nawet jesli nie bedzie to pamiętaj do sierpnia nie daleko i poradzisz sobie :)
 
Zuzzi mi lekarz mówił ze żelazo zmienia kolor i konsystencje kupek (moje sa "ciężkawe") i moze zmieniać nawet kolor moczu.
Co do krwi u mnie sie czasem zdarzy ale zadko ze jest malutka plamka i to moze byc nawet ob obtarcia dr mówił.. Co innego jakby sie cały czas cos pojawiało..
 
Fioleczka bron boże nie chciałam cie straszyć tylko może wpłynąć żebyś to jeszcze skonsultowala bo jak przeczytalam twojego posta to sie troche zmartwilam bo identyczne słowa uslyszala moja kuzynka. I niby sie u niej wszystko dobrze skonczylo ale jednak z małym troche po rehabilitacjach jezdzila i młody mimo ze do przedszkola nie chodził to co 1,5-2 miesiące antybiotyk bo wszystko lapie do dzis. Dlatego ja po jej historii bardzo sie balam testu glukozy ale u mnie w przychodni normą jest ze badaja na czczo, po 1h i po 2h.

Lucalew ja pierwszy raz rodzilam w wojewódzkim bo mieszkalam obok i jak mi wody odeszly to w takim szoku bylam ze sama nie wiedziałam co robic. Na warunki i opieke nie narzekalam ale nie zapomnę przerażenia poloznej jak jej powiedziałam ze to jest równo miesiąc przed terminem. :) Wojewódzki znam i wiem co mnie czeka ale obawiam sie ze teraz nie będzie tak łatwo jak za pierwszym razem i strasznie sie tego boje chociaż maja gaz rozweselający to śmiesznie by bylo :). Kliniczna za to daje bez problemu zzo ale warunki tam mnie przerażają i ciągle sie waham.
 
reklama
Byłam siku i jak się podcieralam to pełno wydzieliny, dosyć sporo i to takiej jak czop ale nie zabarwiony.. Z synkiem miałam z krwią ale to było pod koniec ciąży..
 
Do góry