reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dzień dobry mamusie:-)

Regularnie Was podczytuję ale po powrocie z majówki jakoś nie mialam chęci na udzielanie się.. czyste lenistwo :-D:-D

u nas wszystko dobrze, bałam się że złapałam jakąś infekcję ale wszystko ustąpiło więc chyba jest ok, we wtorek wizyta to sprawdzę czy wszystko ok :-) Tymek już chyba sporo podrósł bo czuję większość jego ruchów i często ma czkawki, szczególnie rano jak wstanę:-) a poza tym strasznie szczypią mnie pie:-:)-(rsi

Cieszę się że u Was też całkiem spokojnie mija czas i nic poważnego się nie dzieje:-)

Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne i oczywiście za potwierdzenie dziewczynki Akuku :-D i przy okazji fajnych masz chłopaków a córcia będzie pięknym dodatkiem do tej cudownej gromadki:-D:-D

Życzę zdrówka dla Waszych biednych chorowitych dzieciaczków :-(

Podziwiam mamy ciągle pracujące bo ja to już zapomniałam jak to jest chociaż :-D nie powiem czasem mi tego brakuje...

I gratulacje Lilija :-D

Życzę miłego dnia:-)
 
reklama
Hej dziewczyny.

W końcu sie wysłałam. PouklDam jeszcze w domu i lecę nA kolposkopie i usg.
 
Anney, mały nie doslyszy na jedno ucho od pewnego czasu, lekarz chce naciac błonę bebenkowa bo najprawdopodobniej od tych ciągłych infekcji gardła w uchu nazbieral się płyn dlatego słabiej słyszy. Zobaczymy co dzisiaj po badaniu powie...
 
Oj to powodzenia!!
A robiliście mu wymazy z gardła. (Mój młody miał usunięte wszystkie migdały (zatokowe/nosowe czy jakim tam-tez) podczas operacji na przysmazenie wejścia do płuc jak miał 8miesiecy) i ten z kolei miał jedna infekcje ucha w życiu-byc może właśnie przez ich brak.
Oby sie biedny już nie męczył cokolwiek postanowią zrobić!




Beatka, a ja śpię na polbrzuchu [emoji12] tzn na brzuchu z noga złożona w pół, żeby nie dociskać małej. Inaczej nie umiem zasnąć i jak tyko sie tak położę mała zaraz sie ustawia haha. Kochana. Dupke jeszcze bardziej na boczek wystawia a nóżki sample ta strona bardziej przylegającej do łóżka haha
 
reklama
Mi to się chyba nawet na brzuchu jeszcze zdarza spać ale nie całkiem płasko, i często na prawym boku no i na plecach
 
Do góry