reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

Swoją drogą jeden/dwa pęcherzyki potrafią dawać w kość, a 3-5 to już musi być hardcore.

W kwestii „a co mi tam” to mam podobnie 😂 Ostatnio zamówiłam nac, dzisiaj zioła ojca sroki nr 3 i jeszcze się zastanawiałam, czy nie wziąć również tych na torbiele jajników 🤦‍♀️ poza tym biorę tez np. adaptogeny, wiec całość może stworzyć mieszankę wybuchowa 😂
Jakie są na torbiele?
 
reklama
Tak, tylko jak w totku będziesz skreślać liczby, które nawet nie biorą udziału w losowaniu to gucio wygrasz 😂
A jak tylko uprawiasz seks, a są jakieś przeszkody to mozesz czekać, czekac i też nic z tego nie będziesz miała
Wiem z badań co jest moja wina a co partnera. Mi kazał zrobić drożność a partnerowi z 1% morfologii brać suple
 
Jestem już po. Kuźwa.
Nie widać skąd to krwawienie. Endo standardowo słabe, na prawym jajniku jakiś większy pęcherzyk, na lewym kilka małych. Źródła krwawienia brak.

Chciała mi wypisać luteinę. Zgadnijcie, co jej powiedziałam :D

Dostałam cyclonamine i exacyl na zahamowanie krwawienia, ale jeszcze nie wiem czy je wezmę. Dupa 🤷🏻‍♀️
 
Jestem już po. Kuźwa.
Nie widać skąd to krwawienie. Endo standardowo słabe, na prawym jajniku jakiś większy pęcherzyk, na lewym kilka małych. Źródła krwawienia brak.

Chciała mi wypisać luteinę. Zgadnijcie, co jej powiedziałam :D

Dostałam cyclonamine i exacyl na zahamowanie krwawienia, ale jeszcze nie wiem czy je wezmę. Dupa 🤷🏻‍♀️
Żeby sobie ją wsadziła ;)

Cały czas tak mocno krwawisz?
 
Witajcie chciałam się przywitać 😀 testuje od kilku dni. Testy pink biały jak śnieg. Okresu brak. Dziś powinien się pojawić. Czy ktoś testował pinkiem 10 w dniu okresu i miał biało a beta wyszła ?
 
Potrzebuję Waszej porady - a w sumie mała ankieta czy leźć czy nie. Pierwszy raz mam krwawienie w 9dc. Żywa krew, jaśniejsza niż miesiączkowa, ale żywa. Nie zalało mnie, ale nie jest to też plamienie.

Sprawdziłam i odnowił mi się limit USG w pakiecie, więc mogę mieć dzisiaj o 16 za totalną darmoszkę USG bez żadnej medicaverovej łaski i konieczności zmyślania.
Za tydzień mam swoją wizytę w klinice, więc będę wtedy miała USG.

Żarłam w tym cyklu miovelie NAC dla odmiany, z moimi możliwościami to tam może mi rosnąć pierdyliard pecherzyków 😂

Leźć na to USG dzisiaj i podejrzeć co się tam odjaniepawla, czy dać sobie spokój?
Iść sprawdzić, jeśli jest możliwość tym bardziej, że za free .
 
reklama
Żeby sobie ją wsadziła ;)

Cały czas tak mocno krwawisz?
powiedziałam, że chciałabym jednak mieć owulację 😅

Myślałam, że już nie, bo jak ściągałam u niej gacie to było niewiele krwi na wkładce, ale jak wyjęła głowicę to naszym oczom ukazała się rzeź 😅

Rozważam jeszcze Medicover, nawet na dzisiaj jest termin 😂
 
Do góry