reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

reklama
O dziękuję 😁 tak, mam horieny. Jakąś dużą paczkę znalazłam i stwierdziłam że będę miała na próby. To zatestuje dziś jak z działki wrócę. Tam nie bardzo jest jak zrobić taki test po kryjomu a nie bardzo chce żeby wszyscy wokół wiedzieli że się staramy.
Żałuję że w tamtym cyklu nie mierzyłam temperatury ani nie robiłam owulaków. Czuję się trochę jak dziecko we mgle 🙈
U mnie one nagle pokazują peak 🤷 wynik był przez aplikację obliczony 0.20, a na drugi dzień 1.1
 
podczas normalnej rozmowy o cieniu/braku cienia w ułamku sekundy się odpaliłaś i zaczęłaś jechać po wątku, w którym sama odpowiedziałaś 🤷🏻‍♀️ W dodatku nie będąc osobą zapisaną na testowanie, a więc nie będąc uczestniczką wątku.

Proszę. Oto odpowiedź na Twoje pytanie. A teraz bądź już tak uprzejma i przestań udzielać się w tym wątku. Z góry dziękuję.
Sorry już się na tym wątku nie udzielam ale mam wątek do Cb. Ja nie należę do ludzi których się zjebie bo nie mogą wypowiedziec swojego zdania. Akurat to ma prawo kazdy albo mnie zbanuj
 
A to moj dzisiejszy test.... Czułość 10...ktos mi to wytłumaczy.... Jakieś jaja
 

Załączniki

  • IMG_20230814_155128.jpg
    IMG_20230814_155128.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 128
reklama
Do góry