reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

reklama
mi się wydaje, że nie. Mamy pralko-suszarkę i jest warta każdych pieniędzy, pomimo, że dużej części moich ubrań nie mogę suszyć. Ale mąż ma pierdyliard koszulek i jak się je złoży zaraz po suszeniu, to jak wyprasowane. No i suszenie genialnie odkłacza, co przy trzech kotach jest ogromnym plusem - samo pranie nie daje rady z całą sierścią.
Właśnie z uwagi na to odkłaczanie mam w nosie niszczenie ubrań 🙈 życie stało się piękne z suszarką
 
Ciepłe majtki sa niedobre dla jaj 😂😂😂😂
Eee może nie jest tak źle 🤣 my 2,5 roku walczyliśmy o syna i? Jak zrobiliśmy sobie ja rocznicę ślubu weekend w termach rzymskich na saunach, gorących kąpielach... To bum ...z tych gotowanych plemników i komórki jajowej wyszedł fajny gość 🤣 już się śmiałam do męża, że jak tym razem będzie ciężko to mu jajka do wrzątku wrzucę 🤣🤣🤣
Obstawiam, że po prostu się mega wykuzowaliśmy + trochę szczęścia 🤷 ale tak na logikę to był wtedy cykl, którego nawet nie brałam pod uwagę przez to gotowanie 🤣
 
Ja też nie wierzyłam jak koleżanki zachwalały. Później trochę zwątpiłam, bo mówiły, że w ogóle nie prasują, a ja wyciągałam ubrania i wydawały mi się wymięte, więc składałam byle jak i do prasowania. Później jak zaczęłam składać tak porządnie zaraz po wysuszeniu, to okazało się, że wyglądają jak spod żelazka. :D Do tego wodę po suszeniu zużywam do mycia podłóg i później ładnie pachnie. 😅
 
reklama
Eee może nie jest tak źle 🤣 my 2,5 roku walczyliśmy o syna i? Jak zrobiliśmy sobie ja rocznicę ślubu weekend w termach rzymskich na saunach, gorących kąpielach... To bum ...z tych gotowanych plemników i komórki jajowej wyszedł fajny gość 🤣 już się śmiałam do męża, że jak tym razem będzie ciężko to mu jajka do wrzątku wrzucę 🤣🤣🤣
Obstawiam, że po prostu się mega wykuzowaliśmy + trochę szczęścia 🤷 ale tak na logikę to był wtedy cykl, którego nawet nie brałam pod uwagę przez to gotowanie 🤣
Sorry, ale w moim przypadku ani wyluzowanie ani wyjazdy na wakacje nie działa ; )
 
Do góry