reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

reklama
Czasem mam takie przebłyski, że po co mi to. Mam czas dla siebie. Mogłabym zacząć się rozwijać albo znaleźć sobie jakieś fajne hobby. A tak przeznaczam ostatnio większą część na starania i tematy wokoło staraniowe.
Też to mam, a właściwie miałam, bo już rok temu postanowiłam, że działam i coś ze sobą robię, żeby nie stać w miejscu. Teraz chce tez zacząć jeździć konno, co odkładam już od minionej jesieni - bo najpierw kontuzja, później ciąża, teraz dochodzenie do formy i tak czas ucieka, ze zaraz znowu będzie jesień 😂
 
Ja mam tak właśnie cały czas, że takie dziecko to nie jest przecież bułka z masłem i w sumie zrobienie dziecka jest z tego wszystkiego chyba najprostsze? Mimo, że chce dziecka, to sobie nie jestem w stanie wyobrazić posiadania dziecka, nie wiem jak to ująć. Przecież całe życie mi się wywali do góry nogami, a ja w sumie przed rozpoczęciem starań miałam naprawdę zajebiste życie 🤔 więc po to mi to wszystko? 🤔

Ale wczoraj nad ranem dostałam zdjęcie takiego świeżego bobasa, nówka sztuka świeżo wyjęta, jak lezy na zmęczonej i szczęśliwej świeżej mamie i kurde no jedziemy w to in vitro, nie ma innej opcji <czołg>
Tez tak myślę więc jedziemy z tym 😊😊
 
Nikt nic nie pisze, nie mam co czytać do łażenia 😭
animation 2d GIF by Jake
 
reklama
Do góry