reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

a Majka robi niezłe rzeczy ;) tatus ma ja na rękach a ona ryczy i mamamamamammaam
a wczoraj lezy w łóżku ja przy kompie a ona maruda i mamamamamam
rany nie wiem czy to możliwe żeby takie małę dziecko wiedziało że mamam to mama ???
eh muszę z psem lecieć na spacera

zuzaczku no wyplataj wyplataj :) ja chyba zacznę uczyć się szydełkowania, tylko kiedy ::)
 
reklama
Gaga, Ty masz korki i Majcię pod opieką? Ja nawet na tych charytatywnych jakoś głupio się czuję, że zajmuję się Małą i młodym.
 
jak mam korki to mężuś lula :) ja bym nie dała rady z nia mieć korków, choc się i tak zdażało :)
własnie sie dowiedziałąm że będe miałą jeszcze jednąlaskę :) kaska się mnoży i dobrze :)
 
Chyba muszę rozpuścić wici w tej naszej dziurze. Może znajdzie się jakiś chętny na korki. A tak w ogóle to myślimy o założeniu szkoły, tylko nie mamy głowy do takiego biznesu. Ja jednak muszę mieć swoją kasę.
 
Gaga, dla mnie to też dziwne, że taki maluch może już to rozumieć, ale jak patrze na Ale moją jak mówi Tata i patrzy się na komputer, albo na Piotrka ciuchy porozwieszane, to wydaje mi się, że ona wie, że Tata to Tata. Fajnie, że masz dodatkową kaskę.
 
marta co do kaski ;D;D;D
a ja myślę że te nasze dzieci rozumieją, Maja jak patrzy na psa albo kota to mówi pu ;) a jak jej mówię gdzie zuzia (kot) albo gdzie molly (pies) to szuka i jak zobaczy to się śmieję, no przecież to nie przypadek :)
ah te nasze małe Eisteiny
 
Gaga, ale super jet popatrzeć, jak te nasze Maluchy się wszytskiego uczą. Jak zdobywają nowe umiejętności to taka radość. Ale mamy fajnie, że możemy na tego wszystkiego teraz doświadczyć.

A ja chyba powoli wracam do pracy. Narazie chyba będę chodziła w soboty bo mąż jeździ na studia i szkoda, żeby zawalił rok. Jutro idę na dwie godzinki żeby coś sobie przypomnieć. Wiecie co boję się, nie wiem wcale jak to będzie. Jak ja sie nawet na te dwie godziny rozstanę z moimi Maluchami:( Daw Wam znać jutro jak było.

 
marta na pewno bedzie spoko, a ty się troszkę oderwiesz, mi tego czasami brakuje, ale niestety moja praca nie pozwala mi wrócić na "troszkę"
 
Witam po dłuższej przerwie ::)
A u mnie brak czasu a jak znalazłam chwilę to nie miałam zasięgu :mad:
Dziękujemy za życzenia, Szymon rośnie i ma się dobrze
Wczoraj byłam na fitnesie i dzisiaj ledwo żyję! Ale jutro znowu wyruszam ;D
 
reklama
Witam jak zwykle z wieczorka :):)

Dzisiaj był bardzo słoneczny dzionek i spacerek się udał :):) Coś mi Zuzia mleka nie chce jeść ale na raty po pół butelki wypija dobre i to :):)

Właśnie takie małe dzieci zaczynają coraz więcej rozumieć Zuzia mówi tylko baba i aga a mama i tata ani rusz :(:( może jak bede jej dużo powtarzać to się nauczy :):)

Mała zaczeła takie śmieszne papki strzelać że szok :):)
 
Do góry