reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowa mama

Och te chłopy nasze :mad:

Gaga, super że Majeczce zupka smakowała. U nas Ania dzisiaj miała taki straszny apetyt, najpierw na śniadanko wtrąbiła 200 ml kaszki, potem o 13 - 180 ml mleka i koło 16 - 200 g zupki i do zupki jeszcze dodałam tego paszteciku z indyka gerbera. A ona nigdy tyle nie jadła.
 
reklama
SZYMONKU 100 LAT!!!!!​

A ja urobiona przed Wielkanoca jestem po łokcie. Wyszywam pocztówki, jutro cały dzien będe plotła kosz do szkoly dla Boguchy, jeszcze mnie czeka w tym tygodniu namalowanie 2metrowego Chrustusa.....uuuuuuffffff.
Komp włączam jak męzulo przyjdzie :mad:.TĘŚKNIĘ ZA WAMI :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
 
Ja dzisiaj jestem taka niewyspana, że nic mi się nie chce. W szafie kosz prania do uprasowania, suszarka cała zawieszona, a mi się nie chce. I jak sobie pomyślę, że dzisiejsza nocka może być taka sama, to aż mi się coś robi.

A co do tęsknoty to macie racje. Moje dziewczyny szczególnie Ala, to jest Tatusiowa córeczka. Choćby nie wiem jak była wieczorem zmęczona a wróciłby Piotrek do domu, to tak się cieszy, że aż piszczy. I pewnie dlatego cały czas paple Tata. Juz czasami mam dość. A jak jej się teraz powie czasami " Ala gdzie jest Tata" to szuka go koło komputera:) Bo to jego ulubione miejsce.
 
Żużaczku, a właśnie zastanawiałam się gdzie nam znowu zginęłaś. Wklej jakąś fotkę tych pocztówek, chętnie zobaczę.
 
jak tylko skończe to wkleje na wątku "wszystko dla domu"

aha, napiszcie prosze do moderatora w sprawie Renety... a... ja nie pamietam co to za renata???????
 
napisałam do moderatora i zmykam wyplatac koszyk....kosmos... same zobaczycie jak Wasze dzieci pojda do przedszkola..... nie ujawniajcie telantów!! ;D
 
reklama
Do góry