reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

anecik kurcze fajne takie czekanie...chyba troszkę Ci zazdroszczę...czy to jakiś znak????:sorry::laugh2:trzymamy kciuki i czekamy, ale trzymaj się jak najdłużej 2in1 ;-)
ja siedze i pisze swoją mgr...bo jakiś mnie przypływ motywacji dziś ogarnął :-D trzeba korzystać bo nie zdarza się to zbyt często....ostatnio dotknął mnie chyba w lutym :-D
 
reklama
Cześć dziewczynki:-)

Justyna ja rowerek chyba też dzisiaj kupię ale my zamawiamy z allegro. Jeszcze do końca nie wiem jaki mąż wybrał ale muszę go pogonić bo remontujemy łazienkę i pieniążki rozchodzą sie w tempie expresowym:baffled:

Damian też troszkę przeziębiony ale odkąd bierze rybomunyl to antybiotyki są niepotrzebne i pomaga pyrosal lub w ostateczności eurespal. Na kaszel tylko syrop z cebuli nic innego tak szybko nie działa. Może dlatego, że naraz wypija 8 łyżek stołowych:eek:

Anecik trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne rozwiązanie:-)

Ja jak na razie przynajmniej raz w tygodniu jestem u ginka i ciągle wymyśla jakieś nowe badania bo moje wyniki mu się nie podobają. Mam lekką anemię i kupiłam sobie wczoraj pokrzywę mam nadzieję, że pomoże bo nie uśmiechają mi się zaparcia po żelazie:baffled:
Nie wiem czy wklejałam już wam zdjęcie z USG jak tak to jeszce raz:-p dzidzia w 13 tygodniu
13 tydzień.jpg
 
wiola super niunia:-) moja przyjaciółka (Olka chrzestna) tez jest w ciąży....tak się ciesze:tak:i namawia mnie zebym brala sie do roboty to bedzie razem z wózkami dumnie spacerowac ;-)chcialabym ale chyba jednak sie jeszcze troszke wstrzymam, poki co inne priorytety mi ciązą :-D
 
hej
Wiola nie dziękuję coby nie zapeszać!! Ja anemiczna to jestem przez cała ciążę. No ja bym tak chciała jeszcze z tydzień pochodzić bo jutro kończę 37 tydz.
Mailen z tymi priorytetami to rożnie bywa.... wiesz jak to mówią: człowiek "strzela" Pan Bóg kule nosi.............. :-)
Żużaczku a jak Ty się czujesz po tym zabiegu??
Gaga SUCHARKU??? Żyjesz?
 
żyje anecik, żyje suszę się dalej :-p
trzymaj się jeszcze w kupie, rany, ale to zleciało co ;-)
wiola a mi się widzi że to dziewczynka będzie, tak jakos nie wiem czemu :-)

a wogóle to wszystko jest do du.py totalny marazm, nie mam w przyszłym roku pracy, zwalniaja mnie, ile przeryczałam to moje, tak mi szkoda tych ludzi, polubiłam ich, ehhh i te dzieciaki, no szkoda mi, co prawda mam juz cos na oku, na rok na zastępstwo, no ale....
i tak mi jakos nie tak
 
Gaga rany strasznie mi przykro......... tyle rzeczy przecież robiłaś w tej szkole!! Na ile miałaś umowę?
To jest strasznie niesprawiedliwe!!
dyrekcja by chciała mnie zatrzymać ale, jedna która by mogła odejśc ze względu na wiek nie bardzo chce ni i tyle, a umowę mam do końca sierpnia teraz bym podpisaywałą chyba na stałę ..... ale nie podpiszę
 
oj gaga to niezbyt milo z ta praca, chociaz z drugiej strony nie dziwie sie ze babeczka sama nie chce zrezygnowac z pracy

a co masz juz na oku, jesli mozesz zdradzic?

u nas choroba jakas sie przypaletala, Hanka ma mega suchy kaszel i katru troche, oczywiscie Helena tez juz kaszle:baffled:

ale najgorzej bylo z piatku na sobote, bo obudzila sie z mega dusznosci plus szczekajacy kaszel, z deka sie przestraszylam

temp nie ma, inie wiem sama czy ma chodzic na spacery czy nie??????
 
jak dla mnie w niektórych zawodach po osiągnięciu wieku emerytalnego powinno się odejść, ale to moje zdanie
na oku mam (a raczej moja koleżanka ma dla mnie) zastępstwo na rok, później zobaczymy, była tez propozycja pracy w labolatorium w sanepidzie, ale to chyba nie dla mnie, ja zawsze chciałam uczyć

rozkręcam interes z koralikami, :-) dziewczyny z pracy porobiły zamówienia, może się przekwalifikuję :-D
 
reklama
Gaga bardzo mi przykro, że tak wyszło z pracą, tym bardziej, że zawsze tak bardzo się angażowałaś.:-( Teraz już mnie nie dziwią twoje kiepskie nastroje. Jesteś tak przebojowa, że napewno szybko znajdziesz coś dla siebie.


wiola a mi się widzi że to dziewczynka będzie, tak jakos nie wiem czemu :-)
Mój Krzyś jak zobaczył na zdjęciu nosek dzidzi to powiedział, że ma nadzieję, że z takim kartofelkiem to nie będzie dziewczyna:-D:-D:-D Ja bym oczywiście była zachwycona (mimo tego noska):rofl2:
 
Do góry