reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Przyszłe sierpniowe mamusie..... jako sierpniówka 2011 życzę Wam bezproblemowej ciąży i cieszcie sie każdą chwilą w tym jednym z najpiękniejszych etapów Waszego życia bo te 9 miesięcy tak szybko przeleci, ze nim sie obejrzycie a już będziecie tuliły swoje maleństwa, tak jak my sierpniówki 2011 robimy to teraz :-):-):-) a przed chwilką były dwie kreseczki na teście :)
 
reklama
Hej dziewczyny :) Ja sie wam pzyznam, że @ mi sie spóźnia 4 dni, brzuch mnie pobolewa ciągle mam wrażenie że zaraz @ nadejdzie ale to tylko przez duże ilości mlecznego śluzu który mnie zmyla. Jutro chyba zrobie test bo sie za bardzo stresuje w tej niepewnosci, dodam że jeśli będę w ciąży to przez wpadke, wiec tym bardziej mam przez to ogromnego stresa, jestem nieprzygotowana na to więc sie boje, ale jestem dobrej nadzieii że będzie dobrze. Pozdrawiam was:happy:
 
jejku już sierpień 2012 :-D ale ten czas leci! spokojnej ciąży Dziewczyny!!
mama Zosi sierpień 2009 i Feliksa sierpień 2011 :-D
 
Widzę, że zaglądaja tutaj mamy z sierpnia 2011. Ja po raz drugi zapisuję się do mam sierpniowych, z tym, że w sumie całkiem niedawno zapisywałam się do mam sierpniowych 2010 a teraz zapisałam się na sierpniówki 2012 :)
 
właśnie zrobiłam test, nie mogłam się powstrzymać...i niepotrzebnie bo mam wrażenie że jakiś cień cienia kreski jest a rano jak by miało coś wyjść to by było lepiej widać, a tak to sama nie wiem....musze powtórzyć test:baffled: szczerze to strasznie sie boje wyniku:szok:

Aguś - gratulacje ;) ja też o mało kiedyś nie zostałam sierpniówką 2010, no ale wtedy okazało sie ze to była pusta ciąża.
 
Ostatnia edycja:
Witam
Czy mogę dołączyć ???????????????
Dziś test i są piękne II kreseczki :) dziś mam termin @, ale juz w sobotę miałam cień cienia na teście :-)
termin z okresu ok 08,08,2012 :-D

Mam nadzieje ze tym razem ciąża bedzie prawidłowa :):) i zostane tu z Wami :-)
 
Ilona- witaj, i gratuluje II kreseczek ;) Możesz mi powiedzieć jak bardzo cieniem cienia była ta 2 kreska na tym teście w sobote?? właśnie chyba zrobiłam za wcześnie test ale nie wiedziałam kiedy zrobić ...i coś takiego mi wyszło.
 
kochana zrobiłam bym zdjęcie ale nie wyjdzie za żadne skarby świata, bo to naprawde był CIEN CIENIA ale dziś juz krecha jest wyraźna ,.... no widzisz trzeba najlepiej zrobić własnie rano sikańca zwłaszcza w tak wczesnej ciąży, no ale skoro masz cień to jest dobrze !!!!!!!!
a jaki masz test ??????
Ja mam ten czulszy 10mlU, i pewnie dlatego tak wczesnie mi wyszło (3 dni przed terminem @ )

test11111111111.jpg to dzisiejszy :-)
 
Śliczna kreseczka ci dziś wyszła ;) No ja też zdjęcia nie zrobie bo nic by nie było widać, także ja juz sama nie wiem czy ją widzę, czy nie. No jest coś, od razu cos było, bo teraz to w sumie test nie ważny...jak moj narzeczony bedzie chciał pojechać ze mna jak wróci z pracy to kupie drugi test i zrobie rano. Ogólnie troche może być to stresująca sytuacja dla mnie i dla niego bo nie planowaliśmy dziecka na najbliższe 3 lata. Sie więc stersuje bardzo...

a i pre-test robiłam, czuły jest na 25ml/u takze nie az taki bardzo czuły, jakie są od 10??
 
reklama
jak Ci wyszedł juz ten o czułości 25mlU to jest naprawdę bardzo dobrze !!!!! ale wiadomo lepiej powtórzyć test rano sobie :) wiesz różnie w życiu bywa, z mojego doświadczenia moge powiedziec ze dobrze ze ominęło Cię to wszystko ze staraniami, niby super, ale tez i stresujące jest to czekanie czy sie udało czy nie :):) :-)

czuły test to Acon, albo bobo test hmmmm chyba niebieski jak sie nie mylę !!!!!!!!! ale u mnie Acona nie mogłam znaleść, dlatego zamówiłam sobie te czułe testy ale po 1zł za sztukę na internecie !!! bo naprawdę można zbankrutować :)
 
Do góry