reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Jeny Asia ja myślałam że Wy macie już wszystkie zęby.Przynajmniej te z pierwszego roku ;-) u nas 3 zęba ani widu ani słychu

k8 u mnie na rękach też gdzieś tyle zasypia ale wieczorem odkładam jak mam czas i wtedy jest 100 razy padnij powstań.

Marcia szacun za wizytę u fryzjera :szok: u nas fryzjerem byłam ja;-) nie miałabym odwagi gdzieś iść

a mysię smażymy w ogródku,byle do wieczora bo jutro jedziemy na tydzień do wisły :-D pójdziemy do otwartego zoo i na dinozaury i kapać się w rzeczce. Jak odważę się Olą puścić to będą foty :-D
 
reklama
Tymek lapie wlasnie druga drzemke wiec zdarzylam zrobic obiad. Ale pewnie zaraz pobudka bedzie bo juz pol godziny spi, a ostatnio rzadko mu sie zdarza spac dluzej. U nas dzisiaj brzydka pogoda, pochmurnie, wietrznie i jakos tak nieprzyjemnie. Do poludnia tylko zlapalismy troche slonka. Moze bysmy sie wybrali po obiadku na nasza dzialke popatrzec jak M. z tesciem dzialaja, ale tam to taki wygwizdow ze troche mi sie nie usmiecha na tym wietrze siedziec.
 
My nadal na Mazurach, dziś jest szaleństwo, bo termometr wskazuje, uwaga...10 stopni :szok: Jak tak dalej pójdzie to sprawdzą się prognozy o podziale Polski podczas weekendu majowego :-(
Dziś dostałam pierwszą po 1,5 roku @, akurat w urodziny :zawstydzona/y:
 
Cześć dziewuszki:-;
u nas w centrum tez pochmurno i nawet trochę pokropiło ale i tak o tej porze jest 17 stopni więc nie ma na co narzekać:-)dużą część czasu spędziłyśmy na dworze ale od rana spała tylko godzinę:wściekła/y:i teraz jest mega marud a ja(chyba przez spadające ciśnienie) nie mam sił, nawet nie posprzątałam... Planujemy majowy łikend i oby nam praca M nie przeszkodziła:no:
Karolina ja bym do rzeki nie weszła a już nie mówię o dziecku.
malinka najlepszego!
czekamy na zdjęcia spotkania krakusek:-):-):-)
 
Asia Wy i tak jesteście lekko niepodręcznikowi z tymi zębami:-p. Teoretycznie w pierwszym roku powinny być min 4 zęby ;-) a dolne dwójki już po roku powinny wychodzić, górne mogą ciut wcześniej potem czwórki ok 1,5 roku czasem ok roku i trójki ostatnie po 18 miesiącu. Wy idziecie droga mutantów :-D:rofl2:

K8, malinka Wy w tej gorszej części Polski teraz jesteście. U nas upały i krótkie rękawki ;-) dziś było 25. Takie różnice to aż nie normalne tak zresztą jak ta zima w kwietniu:baffled:

Aasi
ja też nie wejdę, Mój M wariat z nimi wejdzie a ja nawet stopy nie zanurzę. Ale oni będą zachwyceni, mój M wrzuca maksa zimą na golasa do śniegu :baffled: oni mają zepsute termostaty. Będziemy sprawdzać czy Ola też ma te geny ;-)

Malinka sto lat!!!
 
No tak ludzie planują majówkę, a mój cudowny M oczywiście pracuje:no:, więc od środy odpoczywam w domu. Już widzę jaka będę wypoczeta z wstającym przy wszystkim młodszym i marudzącym co chwila, że nudno starszym;-)
 
:baffled: oni mają zepsute termostaty.
heh dobre!
Jak dla mnie te grskie strumzki to nawet pnzm latem ya zimne.
do wisły jedziecie do kogośbliskiego czy do pensjonatu? też chciałam jechać na maja do wisły ale chyba stanie na wyjeździe do kuzynki na śląski i z nimi do siostry do krakowa. No chyba ze uda mi się namówić M. to może poszukam czy są jeszcze jakieś wolne pokoje... z tym że chcieliśmy zajrzeć do gołąbiewskiego do parku tropikana a na majowy weekend pewnie będie tłumnie:eek::eek:
 
reklama
Aasi do Wisły jeździmy do siebie :-p i tym razem chcemy wypróbować aqua park w istebnej ale ten w gołebiowskim jest ekstra tam nie ma tłumów bo wejście kosztuje 25zł ;-)
I ja też w lecie nie wchodzę do wisły ;-) a maks z M tamy budują godzinami
 
Do góry