reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
A mnie kurcze nic nie boli. Ogólnie mam dosyć i boli mnie całe ciało, ale nie w sensie skurczy. Młody napiera na dół, bolą mnie pachwiny, ale skurczy to nie mam żadnych. Szyjka zamknięta, nie skrócona, tyle że miękka. Jak czytam, że wszystkie macie skurcze i bóle, to jestem załamana, że będę jeszcze z miesiąc w ciąży chodzić :-(
Mam nadzieję, że nie zawsze są skurcze przepowiadające i że może się równie dobrze u mnie zacząć w każdej chwili i szybko potoczyć. Bo załamka mnie bierze. 2.08 mam usg, ciekawe ile młody waży i jak się miewa łożysko.

Wróciłam od mamy. Tz poszedł z naszymi znajomymi na rower. A ja siedzę i mędę mam. Po drodze od mamy zjadłam cheesburgera z Mc donalds. Tak dla poprawy humoru.

Asia no ładnie się u Ciebie dzieje. Chyba zaraz się zacznie co?
 
Summerbaby, no to warto chyba sprzątać:-) Trzymamy kciuki!

Marta, no ja się nie nastawiam, w sumie chciałabym żeby już, a z drugiej jeszcze nie:tak: Mc donald mówisz... hmmm ja kupię Big Maca jak będę jechać do szpitala, bo mam po drodze:-D

Ciepłej wody nadal dziewczyny nie mamy, jutro ma przyjść koleś o 10, aż się boję ile zaśpiewa, gwarancja na piec skończyła się w grudniu:no: Aha no i M zabrania mi jeździć samochodem w sumie ma trochę racji bo mam te "bóle", a na środę piekę dwa ciasta na przyjazd chrzestnej z USA i muszę jutro kupić truskawek, borówek, poziomek więc musimy wyjechać o 6 żebym mnie zdążył odwieść do pracy. No więc ładuje czopek na szyjkę i spadam do wyrka.
 
Asia jak Ci się dziecko urodzi będziesz chodziła spać o 19 :-D:rofl2:
Ja prowadzę auto w dodatku z Maksem na tylnej kanapie ale nie mam wyjścia, trudno

To dziś w nocy męczą nam się Summerbaby i Sampe oj nie zazdroszczę ale za to rano będą już z maluszkami:tak: dziewczyny bądzcie dzielne
 
reklama
Jakie to dziwne... Ja tu sobie spokojnie siedzę, a one tam takie ważne chwile przeżywają i pewnie męczą się nieziemsko... Summerbaby i Sempe, trzymam kciuki, nie dajcie się bólowi :-).
 
Do góry