reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
No i ja przyłączam się do życzeń! Malinko trzymam kciuki;-)
A w ogóle to witam po baaaaaaaaaaaarrrrrrrrrddddddzzzzzzzzzoooooooo długiej przerwie na głównym!
W końcu doczekałam się internetu! Alleluja! Będę mogła zaglądać do was w wolnych chwilach (choć mało ich ostatnio to obiecuje wpadać jak najczęściej).
Przepraszam że się do niczego wiecej nie odniose ale mam mega zaległości.
Trzymajcie się ciepło w tym świątecznym bałaganie:sorry2: Ściskam moooooccccnnnnoooo!
 
witamy witamy po tej długiej przerwie i wybaczmy zaległości,bo wiadomo ,że sie troszkę ich nazbierało
ale czekamy na wiesci co u was,jak Gabi i jak okruszek pod serduchem,bo widze,ze juz dość spory chyba jest,a może juz wiadomo co będzie?
 
Ech Iwonko! Trochę strachu się najadłam na początku, no i brak sieci mi skutecznie uniemożliwiał chwalenie się:confused2:
Ale już jestem;) Choć przyznam szczerze, że zapomniałam co to komputer! hihi przeszłam przymusowy odwyk:laugh2:
A na ostatnim usg zadałam to samo pytanie mojej dr i powiedziała, że jajeczek nie widzi ale lepiej mi powie na wizycie po nowym roku także czekam niecierpliwie

edit: i sobie popisałam dziecko mi wstalo buuuu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry