reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Dominiczka, nie wiem o jakim otrząchaniu mówisz, moja tylko kręci głowa na nie. A przy okazji przepraszam że wyskoczyłam z tymi gratulacjami za utratę wagi, nie wiedziałam że się tym dołujesz, dopiero doczytałam.
Moja też nie je, tylko mięsko w ciągu dalszym, właśnie wciągnęła całe udko, warzywka, wawet w ulubionej jajecznicy nie wchodzą.
Zapraszam do oglądania nowych ciuszków na TSM:tak:
 
tataAdasia chyba zwiał wystraszył sie czy co:eek:
Miranda piekne tylko strasznie dziewczece;-)
Piwonia chyba na tych pozegnaniach utkneła ciekawe jak jej dzien minął
 
hej jestem juz,tylko musze teraz mała połozyc
pogoda nam nie dopisała:(a szkoda bo napewno byłoby lepiej
ae dzieci na koniach pojeździły i zadowolone,my pożegnałyśmy panią,popłakałysmy sie strasznie,jutro pewno znowu bedziemy ryczec
 
No bo pogoda do bani przynajmniej u mnie. mam nadzieje ze jutro bedzie lepsza bo musze popedzic rowerkiem po rodzinne bo pusto w lodówce jakies zakupki by sie tez przydało zrobić.
Oj jak pani taka fajna to szkoda sie rozstawać ale cóz dzieci rosną...
 
Oj, bo kupiłam na dziewczynkę Kasiu, ale teraz zacznę licytowac na chłopców, 12-18m:tak:
Piwonia, pewnie że żal stracić dobrego pedagoga, a koni zazdroszczę.
 
Nie wystraszyłem się ;) tylko właśnie dzisiaj opiekuję się małym i nie daje mi chwili wytchnienia :)
Co u Nas słychać? Na szczęście już wszystko w porządku, od mojej ostatniej wizyty wiele się (oczywiście w pozytywnym kierunku) zmieniło... Adaś (podczas ostatnich, dawnych wizyt opisywałem) jest wcześniaczkiem, ale jak czas pokazał, tylko na papierze :) rozwija się prawidłowo jak na swój wiek (kalendarzowy). Pomimo wszelkich podejrzeń okołoporodowych nic mu nie dolega i możemy cieszyć się szczęśliwym macierzyństwem :)
Ostatnio neurolog powiedziała że żadenz Niego wcześniak, także mie mamy powodu do narzekań :) jedyną przypadłością jest wszechobecna dzisiaj alergia i atopowe zapalenie skóry. Właśnie dzisiaj odebraliśmy wyniki na co mały jest uczulony odnośnie jedzenia, no i trochę tego jest. Będzie musiał mieć odpowiednią dietkę dopuki mu nie przejdzie...
Adaśiek już pełza po całym domu i zaczyna raczkować, staje w kojcu i przy czym tylko może, chwiejąc się przy tym jak pijaczek spod sklepu :D śmieje się do rozpuku przy każdych gilgotkach... Na prawdę śliczny maluch, wrzucę Wam dziewczyny później jakieś stare i nowe zdjęcia synka, zobaczycie jak wyrósł :)
 
W takim razie bardzo sie ciesze ze synek tak pieknie sie rozwija, zobacz mój synek nie wczesniak a nawet sam nie staje, także naprawde podziwiam. I z miła checia poogladamy fotki.
Alergia niestety chyba teraz wiekszość dzieci ją ma poradzicie sobie i z tym.:tak:Mam nadzieje ze AZS nie jest zbyt nasilone?Sa tu dziewczyny które równiez z tym walczą
 
reklama
witam w naszym gronie chyba pierwszego tatusia:)

kurde ja dzisiaj pani zasugerowałam nawet,że my bardzo chętnie powtórzymy 3 klasę,byle tylko sie z nia nie rozstawać,szkoda strasznie choć mam kilka :ale :do niej,ale w sumie było zawsze super i wesoło i te wycieczki wspólne no wyć sie chce naprawde
 
Do góry