reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Andariel moja mała przez 2 miechy tak mi jadła jak jej rano dałam kaszkę na dzień dobey to mi dopiero o 16 zawołła jeśc wczesniej pluła wszystkim.Dlatego teraz z rana mała dostaje tylko mleczko i jak chce to jeszcze od mnie podje jajko czy kanapkę ale z początku piła tylko mleko i do 14 wytrzymywała bez jedzenia nawet soki zastąpiłam wodą a o zapychaczach zapomniałam na pewnien czas .Tak powolutku ,powolutku i jakoś zaczęła jeśc .Do tej pory całego słoiczka tego małego nie zje mi ale odkładam i przy następnym posiłku znów jej daje .
 
reklama
Cześć dziewczyny. Korzystając z chwili wolnego, znów zaglądnąłem na babyboom i postanowiłem dołaczyć do dyskusji :)
Melduję się Tata dżentelmena z 04 sierpnia 2009 :)
Witaj tato Adasia! Cudnie piszesz o synku:) Na fotki czekam strasznie. Pochwal się!

Iwonko no może jakaś druga fajna pani wam się trafi? kto wie?

A moja glizdeczka dziś trzy drzemki miała a z ostatniej wstała o 19 więc aż dziwne że już śpi po kąpieli. Ciekawe jak noc minie.
A pogoda paskudna więc jej się nie dziwie:/

Och Dirty Dancing leci...normalnie odmłodniałam:D
 
Witam
Jeju, co za dzień :/ dopiero teraz na czterech literach na spokojnie usiadłam. A łeb to mi chyba dzisiaj odleci, a najgorsze, żę ani jedna paracetamolka się w apteczce nie uchowała... :/
Byliśmy dzis zdjać szwy, i jesteśmy zadowoleni, bo ranka się super zagoiła, a samo zdjęcie szwa (jedna 3cm nitka) to dosłownie kilka sek. , więc się Tomasz nawet powściekać nie zdążył hihi :)
Przy okazji ustaliłam termin do ortopedy (na wrzesień :|), bo coś mi się lewa stópka nie podoba przy dreptaniu.
Chciałam kupić dziś Tomkowi jakieś sandałki, ale z chłopięcymi butkami to jakaś porażka dziś była :/ jedynie jedne w Smyku nawet by obleciały, ale w końcu nie kupiliśmy. Ale za to Tomek spróbował dziś 1wszego w życiu gofra, i nawet się podzielić smyk nie chciał :p

TatoAdasia, witamy ponownie :) super sie czyta, że się Młody tak pięknie rozwija :)
mój młodzieniec też daje ostatnio ostro popalić, bo wszędzie na czworakach się zapędza, grzebie w szufladach i szafkach, no i o wszystko się podciąga skubany, a potem woła, żeby go po domu oprowadzać. A mi kręgosłup do D dzis chyba wejdzie hihi :)

Mika, no to sprytna ta Karolcia Twoja, gratulacje za samodzielne dreptanko :)
Kasia, uf jak to dobrze, że juz Mati zdrowy :) teraz pewnie będzie nadrabiał, i jadł za trzech hihi :)
Andariel, jak Młody ma muchy w nosie, i nie chce jeść, to robie podobnie do Rubi. Choć bywało i tak, że nam totalnie dany posiłek wylatywał. A, i u nas w takie "gorsze dni" jedynie danie 'warzywa z kurczakiem i jabłkowym puree' daja radę, więc to u nas produkt niezbędny.
oki, lece sie prysznicować, może czacha przestanie boleć.
Miłego wieczoru :)
 
Alergia niestety chyba teraz wiekszość dzieci ją ma poradzicie sobie i z tym.:tak:Mam nadzieje ze AZS nie jest zbyt nasilone?Sa tu dziewczyny które równiez z tym walczą

i to takie które się też 4 sierpnia rodziły :-)

deli :-) mamy trojaczki ;-)


no i teraz muszę się bardzo pilnować żeby nie popełnić gafy z "bry laski" ;-) albo "3majcie sie laski" :-) :-D ;)

tak wiec...

witam wieczorową porą bruneta (???) i piękne laski :-)

no i zegnać się muszę bo młody do pacyfikacji jeszcze zostal...

dobrounoc
 
Dobry wieczór! Pojutrze się przeprowadzamy, więc cały dzień zleciał na pakowaniu. Ja pakuję, Julek rozpakowuje :). Dopiero jak poszedł spać, porządnie się do tego zabrałam.
Zastanawiam się jak sobie poradzimy z samą przeprowadzką z Julkiem na rękach. Niestety nie mamy go gdzie zostawić :(.No mam nadzieję że będzie dzielny...
W dodatku córka mi się rozchorowała na gardło, i jutro chyba we troje wybierzemy się do przychodni. Może chociaz przy okazji zważę małego - w ostatnich tygodniach jest tak ruchliwy, że niemozliwe chyba aby coś przybrał.

Miło mieć choć jednego pana w naszym kobiecym gronie... :)
 
Dominiczka, nie wiem o jakim otrząchaniu mówisz, moja tylko kręci głowa na nie. A przy okazji przepraszam że wyskoczyłam z tymi gratulacjami za utratę wagi, nie wiedziałam że się tym dołujesz, dopiero doczytałam.
Moja też nie je, tylko mięsko w ciągu dalszym, właśnie wciągnęła całe udko, warzywka, wawet w ulubionej jajecznicy nie wchodzą.
Zapraszam do oglądania nowych ciuszków na TSM:tak:

No nie wiem jak to opisać. To wygląda tak jak czasem dorosłego przejdzie dreszcz i głową przekręci:confused: Kiedys juz tak czasem robiła a ktoś(albo moja babcia albo teściowa) powiedział "o Zosia siku robi".No to ok nie przejmowałam się tym ale dziś to notorycznie co chwila tak robiła. Sikać jakoś dużo nie sikała bo pieluchy normalne były, ubrana była tak, że jej ciepło było i już sama nie wiem:sorry2:może powinnam iść do lekarza??czy jak...
A co do utraty kg to nie masz za co przepraszać! To ja dziekuje za gratulacje:-) Bardzo się cieszę, żę udało mi się schudnąć, co prawda do celu jeszcze daleko i narazie stoje w miejscu(właściwie sama nie wiem na jakiej diecie mam być i co jeść), ale jest i tak lepiej jak było:-)

Witam Tatusia w naszym gronie:-)
 
Witajcie
Ja tak na szybko - chwila odpoczynku w ferworze nauki przed sobotnio-niedzielnym maratonem egzaminowym :-)
Dominika Jasio tez tak czasem się otrząsa - i zawsze moja mama mówi wtedy że siku robi :-D aha no i kreci główką na tak, fajnie czasem wychodzi ja się pytam np czy Jasiowi smakuje a on główką że tak ;-) ;-)
 
Bry :) ja tez dopiero co usiadłam. Młoda za Chiny Ludowe zasnąć nie chciała, musiałam ja w bujaczku uśpić. Chyba ciśnienie zwariowało bo żywotną była jakby kawy się nachlała.

Witamy Pana tatę w naszym babskim gronie. Fajnie że są jeszcze faceci ktorzy zagladaja na takie strony :)

Pozdrawiam was lecę poczytać inne watki :)
 
reklama
Hej

Dziś ale mi sie dobrze spało, gdyby nie mała zaspałabym do szkoły córke obudzić :-D

ale lecicie z postami lece poczytać :tak:
Oj,leca,leca z postami....ledwo doczytalam dzisiejszy dzien....:-D
Hej.
Jessssu co wy za dzieci macie ze wam o tej porze spia. Miłosz to najszybciej koło 12ej pojdzie szybciej nie ma szans.
Kasia,moja o ktorej by nie wstala tak miedzy 9-10 idzie spac,a potem ok 14-15 druga drzemka i tyle ......:happy2:
Właśnie przezyłam szok, patrze a Karolinka sama idzie przez pokój !!!!!:szok::-D:-D:-D:-D
GRATULACJE WIELKIIE DLA KAROLINKI.....kiedy moja zacznie tak chodzic....ehhh....narazie tylko przy meblach,a le za to raczkuje jak tajfun:szok:
to trza paniom podac adres www.chce.to.pl niech tam sie zaloguja, podadza potem swoją chce.liste i po sprawie ;-)

ja zrobiłam dla dzieciaków i jak ktos mnie pyta co im kupic to odsyłam na chce.liste... mam tam i drogie chciejstwa i tansze ;-) na kazda kieszen ;-)
He,he...dobre z ta lista...trzeba tez o tym pomyslec dla swoich corek.....:-D:-D:-D
dokładnie u nas tez,a oprócz w/w prezentu od kazdego dziecka dostanie po róży
my zegnamy sie jeszcze z siostrą i dla nej wyhaftowany mamy obrazek oprawiony w ramke i zapakowany plus koszyk z kwiatami,a oprócz tego pani z angielskiego też kwiaty i bombonierka
tak sie prezentuja zapakowane
Slicznie sie prezentuja te przezeciki....pewnie sama pakowalas?:happy2:
Normalnie aż się chce zostać nauczycielem! I to w podstawówce najlepiej bo w gimnazjum już tak fajnie nie jest:(
A my wróciliśmy ze spaceru bo się za ciepło poubierałyśmy i Gabrysia zasnąć nie mogła. Teraz drzemie w łóżeczku zadowolona.
Byłam dziś w mieście bo badają słuch za darmo to pomyślałam, że mogliby i moją Gabi przebadać ale to nie taki sprzęt i muszę do szpitala z nią iść. Ale najpierw zadzwonię, bo po zarazki nie pójdę:/
AAA Anet pytałaś o te badania z McDonalda?

Rubi podrzuć listę twojej Moni może ja cosik takiego swojej zrobię. W końcu roczek niedługo.

Edit to idę szukać przepisu!!!!
Efe,niestety,moja skleroza zwyciezyla i tym razem...a zreszta Karolina darla sie przez cale badanie jak opetana:szok:,a przeciez to nic nie bolalo....chyba ze strachu:sorry:...a ja cala zapocona ,pot ciurkiem ze mnie plynal,mama moja (bo jednak ona ze mna byla,a nie maz)tez ciagle ja uciszala zeby nie plakala ,ale to tak jak do sciany bylo mowic:sorry2:

Witam,wreszcie doczytalam...ale macie produkcje,chyba pogoda kiepska u was....bo u mnie jeszcze ok,nawet sloneczko dzis swiecilo,wiec po poludniu caly czas na podworzu bylysmy,nawet troszke poplewielam na ogrodku ja Karolcia spala.....:happy2:
Weszcie jutro koniec roku,u nas na 9 najpierw masza w kosciele,a potem w szkole reszta....pisalyscie o prezetach,u mojej Gosi to zerowa dopiero wiec nawet skladki nie byol,kazdy sam jakiegos kwiatka przyniesie,albo czekoladki jakies:tak:
Dominiczka,co do trzesienia glowa,to moja tez tak robi ,juz dawno,np,jak cos jej nie smakuje,to ja tak telepnie...hi,hi.....albo czasem z byle czego...ale ze siku robi wtedy to ja pierwsze slysze:confused:
Witam nowego(i chyba jedynego) Tatusia na BB:happy2:Ja juz sie pozegnam na dzis ,DOBRANOC!!!
 
Do góry