reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Witam nie mogłam tu nie wejść :-) w taki dzień
Kasia ryczy... chusteczek jej brakuje Cieszę się, że krasnale się tak dobrze spisały :-)

Buziaki dla Kubusia, Mateuszka i Miłoszka :*
 
Nie wiem jak wam dziekowac powoli bede wstawiac zdjecia, Miłoszek jeszcze śpi to nie mam jeszcze ale zrobie. Kube nagrałam i postaram sie wrzucic na you tube. Ale padła bateria i najwazniejsze sie nie nagrało taka szkoda. Oczy dziecku z orbit wyszły, kazał wam powiedziec ze was kocha

 
To czekamy z niecierpliwością :-) Widzę, że Mateuszek uwielbia rozpakowywać paczki :-)
Też go kochamy :*
 


Film sie przesyła mam nadzieje ze mnie nie rozłaczy!!!!!!!!!!!!!!!

Z filmem troche potrwa prawie 2 godziny bedzie przesyłac. Chodzi dumny i zadowolony własnie mp5 odpalił i słucha muzyki. TYle radości mu sprawiłyście, nie wiem jak wam sie odwdziecze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry