reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama


Boże ja tam nawet nie zajrzałam dopiero widze na zdjęciach czy wyście poszalały. To marzenie Kubusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!A ja nawet dla niego nic nie miałam ze względów jakie są. Niedośc ze mi pomagacie to jeszcze to


Pisze na raty bo co chwila internet mi rozłancza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:


Boże ja tam nawet nie zajrzałam dopiero widze na zdjęciach czy wyście poszalały. To marzenie Kubusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!A ja nawet dla niego nic nie miałam ze względów jakie są. Niedośc ze mi pomagacie to jeszcze to


Pisze na raty bo co chwila internet mi rozłancza
Kasiu nie zalewaj nas, dość powodzi w Polsce :-) Niech sie dzieci cieszą a Ty razem z nimi :-)
 
Panie moderatorki polacza potem posty?
Nie wiem co powiedziec BB to najwaspanialsza rzecz jaka kiedykolwiek mnie spotkala dla was dla tej przyjazni warto było chocby dlatego zajśc w ciąze i was poznać. Wielkim moim marzeniem jest zorganizowac spotkanie i wszystkie was wysciskac.
Jak wróci Kuba zaraz otwieramy porobie zdjęcia i wstawie. Kuba zemdleje jak to zobaczy. Mateuszek juz sie brał za rozpakowanie tylko schowałam żeby Kuba zdazyl wrocic ze szkoły.
 
Panie moderatorki polacza potem posty?
Nie wiem co powiedziec BB to najwaspanialsza rzecz jaka kiedykolwiek mnie spotkala dla was dla tej przyjazni warto było chocby dlatego zajśc w ciąze i was poznać. Wielkim moim marzeniem jest zorganizowac spotkanie i wszystkie was wysciskac.
Jak wróci Kuba zaraz otwieramy porobie zdjęcia i wstawie. Kuba zemdleje jak to zobaczy. Mateuszek juz sie brał za rozpakowanie tylko schowałam żeby Kuba zdazyl wrocic ze szkoły.

połączone spokojnie
niech dzieci sie cieszą,a nas nie zalewaj bo powodzi mamy dosć,hihi
 
Dziekuje za łaczenie.
Zaleje was Mika bo nieustannie przyprawiacie mnie o łzy. Mnie sama gryzie to że nie miałam za co dziecku kupic prezentu. Ale on jest dzielny, pociesza, mówi mama nie przejmuj sie najwazniejsze ze bedę przyjety, niewazni goście niewazne prezenty. Tłumacze ze mu cos kupie jak bedzie lżej a on po co lepiej schowaj pieniadze na cos dla maluchów. I jak mozna nie płakac. Obok sąsiadka robi wielka fete w remizie bedzie miec fure gości a my skromnutko w domku, ale mówi ze to niewazne boje sie ze w głebi duszy mu przykro
 
Dziekuje za łaczenie.
Zaleje was Mika bo nieustannie przyprawiacie mnie o łzy. Mnie sama gryzie to że nie miałam za co dziecku kupic prezentu. Ale on jest dzielny, pociesza, mówi mama nie przejmuj sie najwazniejsze ze bedę przyjety, niewazni goście niewazne prezenty. Tłumacze ze mu cos kupie jak bedzie lżej a on po co lepiej schowaj pieniadze na cos dla maluchów. I jak mozna nie płakac. Obok sąsiadka robi wielka fete w remizie bedzie miec fure gości a my skromnutko w domku, ale mówi ze to niewazne boje sie ze w głebi duszy mu przykro
Kasiu, masz dzielnego dobrego chłopaka, cieszymy sie że mogłyśmy mu i pozostałym dzieciaczkom zrobić radość :tak:
 
reklama
Boze dziewczyny Kuba mi sie poryczał jak to zobaczył nie moze uwierzyc ze ma telefon i to taki jaki wymarzył. Na złosc padła mi bateria w aparacie, ale troche nagrałam, biegiem laduje zeby wiecej wam napstrykac
Dziekuje wam za radosc w oczach jaka zobaczylam u mojego syna
jstescie niesamowite. Mati zachwycony skad wiedzialyscie ze jest fanem thomasa!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry