reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama


Naprawde wielka szkoda ze padla mi ta bateria w aparacie zebyscie słyszaly pisk Kuby mamo, mamo one mi kupiły telefon bede miec swoj własny tylko moj!!!!!!!!!!!!!!Powiedz im ze je kocham!!!!!!!Nawet nie wiecie ile radosci mu sprawiłyscie
 
Film przesyłam Skypem do Ann i ona wstawi wam bo mnie ciagle rozlancza az w koncu moze mi pasc calkiem mam nadzieje ze zdaże. Miłoszek wstał zachwycony nowym sprzetem dziekuje dzieci juz długo nie dostały zabawek..........................
Iwonko zyczenia cudowne a Lancuszek ubierze w dzien Komunii do kościoła
 
No i mi łezka w oku się zakręciła:-)
Kasiu, myśmy się po prostu odwdzięczyły za Twoje bezcenne rady, za każde miłe słowo które zawsze miałaś dla każdej z nas:-)
I czekam na zdjęcia i filmiki bo nie ma nic piękniejszego na świecie od uśmiechu dzieci i radości w ich oczach:-):-)
 
reklama
Do góry