reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Efe ja mam dokładnie taki fishera tylko z innym kolorem pałąka, Karolinka też o mało co by z niego nie wypadła, była zapieta w pasie dość mocno, nie wypadła tylko zwisła głową w dół :szok: też sie strachu najadłam co niemiara :szok::szok::szok: moim zdaniem do takich leżaczków powinny być normalne szelki bo te w pasie nie zdają egzaminu :baffled::baffled::baffled:

To prawda powinny byc te 5-cio punktowe pasy

Ach doczytałam Efe i Twoim planie super trzymam kciuki ,żeby sie udało.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny,

O rany Chogata- wyobrazam sobie co przezylas jak zobaczylas na Ali ten lezaczek:szok: dobrze ze nic powaznego sie nie stalo
Efe- glosik oddany
Baska- ale Bartolo rozrabiaka:tak:

a ja mialam wczoraj dzien zalamki, bylam na wazeniu i Adas w ciagu miesiaca przybyl niecale 200 gr,
mam powaznie ograniczyc cyc w dzien zeby byl glodny na obiadki
tak mu ograniczalam ze zator mi sie zrobil w lewej piersi i mialam wysoka goraczke wieczorem
ale udalo mu sie wyssac i juz sie lepiej czuje
a Adas starsznie przez te zmiany marudny, no ale owianki dzis i owszem zjad cala porcje

u nas piekna pogoda wiec ide zaraz na spacer
 
Mewa- życzę w takim razie dużo siły w walce ze zmianami w menu!!! oby wreszcie udało się Adasia lepiej ustawić :)

no ja musze spadac wreszcie cos zrobic bo z pół godziny zrobiło mi sie półtora ale młody ładnie śpi ( w wózku hihi) a tylko na tym temacie jestem!!! wiecej nie nadrobiłam :(
jeszcze tylko na grupy wpadne

a mam jeszcze jedno pytanko - czy teraz da sie zobaczyc wszystkie posty jakiejs osoby? bo wczesniej bylo prawym klawiszem itd a teraz jakos w profilu ale tresci postów nie widać...
 
hej.
ja dzis tez na chwilke.
Mikus dalej bada swoje zabki.

Chogata czytam o Ali i sama zaczynam sie zastanawiac czy Miko powinien siedziec w swoim bujaczku (mamy podobny)
Malinka trzymam kciuki, zeby szybko przeszlo synkowi.
 
Mewa- życzę w takim razie dużo siły w walce ze zmianami w menu!!! oby wreszcie udało się Adasia lepiej ustawić :)

no ja musze spadac wreszcie cos zrobic bo z pół godziny zrobiło mi sie półtora ale młody ładnie śpi ( w wózku hihi) a tylko na tym temacie jestem!!! wiecej nie nadrobiłam :(
jeszcze tylko na grupy wpadne

a mam jeszcze jedno pytanko - czy teraz da sie zobaczyc wszystkie posty jakiejs osoby? bo wczesniej bylo prawym klawiszem itd a teraz jakos w profilu ale tresci postów nie widać...
Baska wszystko jest stopniowo dopracowywane cos nie dziala my zglaszamy. Tez nie widze tej opcji ale napewno wroci
Ja podobny lezaczek sprzedałam ufff razem z hustawka
 
czesc laski
umnie pogoda od wczoraj jest wiosenna , az chce sie zyc
roksana wlasnie usnela , jak zwykle z 20 min. Pospi. Claudia w sz sony 01 022..jpgkole - w tym roku powinna zaczynac pierwsza klase w polsce , ale mamy zamiar zjechac do polski na stale dopiero w przyszlym rsony 01 035..jpgoku - tak mi jej szkoda tutaj , wszystkie jej kuzynki sa w polsce :-(
zdrowka dla wszystkich
i poczytam was wieczorkiem - pasony 01 037..jpg
 
Dzien dobry :-)
Baska wszystko jest stopniowo dopracowywane cos nie dziala my zglaszamy. Tez nie widze tej opcji ale napewno wroci
Ja podobny lezaczek sprzedałam ufff razem z hustawka

Ta opcja jest jak sie kliknie na na avatar i pod zdjeciem jest opcja znajdz wszystkie :-)
Chogata Jeny to niezle sie musiala wystraszyc a malutka tmbardziej! Dobrze ze nic sie nie stalo:-)
 
Hej laski,
właśnie czytam co tu się dzieje...
Też mam leżaczek Fishera, ale ten:
http://swiatzuzi.com.pl/images/FP%20Lo539.jpg
Pasy ma też 3 - punktowe, a nie 5 - cio jak w wózku.
Mania jeszcze w nim na wprost nie siedzi,ale jak siądzie, to aż strach,że wypadnie do przodu.

Chogata - musiałaś się nieźle przerazić, ale będzie dobrze. Ala jest mała i szybko zapomni i będzie się
mamusią cieszyć:)

Malinka - Mania też tak miała. Tak wymiotowała mocno,że aż wzywaliśmy lekarza, bo wymioty były żółte
i było ich duuużo dużo. Ale 3 razy żygła i już jej lepiej:p

A co do mej królewny. Byliśmy u doktorka i jest dobrze. Tylko sól fizjologiczna. Katar mija, już go nie dużo
a uszka i płucka czyściutkie, piękne. Mania teraz śpi smacznie. Z radości kupiłam jej taką zabawkę:
http://images02.olx.pl/ui/2/94/80/36729480_1.jpg
Taką kaczkę w kuli z wodą i kryształkami. Sobie tam pływa. Mani się baardzo spodobała. Ćmoka ją i turla hihi...
 
reklama
Dzień dobry wszystkim sierpnióweczkom! Czy można do was dołączyć?

W zasadzie to śledzę Wasze rozmowy od samego początku - ale jakoś dopiero teraz postanowiłam coś napisać. W sumie skłoniły mnie do tego problemy z karmieniem małej. To moje pierwsze maleństwo i do tej pory było wszystko ok. Problemy pojawiły się przy rozszerzaniu diety - niechęć do czegokolwiek, marudzenie, mała chce tylko cycusia - ale to w sumie nadaje się do innego wątku.
Urodziłam moją Hanię 20 sierpnia 2009; jestem ze Szczecina; na razie jeszcze jestem z Hanią w domu ale od września zamierzam iść do pracy.

Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się rozwiązać nasze problemy. Pozdrawiam Was serdecznie.
 
Do góry