reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witaj Zylciu...:)

Pomożemy, pomożemy, bo chyba każda ma z nas jakieś kłopoty z żywieniem.
Albo mało, albo dużo...Jak to zwykle bywa:)
Zapraszamy na wątki tematyczne:)
 
reklama
No jestem,
ale za to z M nie jest fajnie.
Obraził się,że ze "zdrowym dzieckiem po lekarzach musi latać i oczami świecić".
On mnie chyba nigdy nie zrozumie...echhh
Ja jestem tego zdania ze lepiej sie 3 razy spytac niz raz za malo!!! A tym bardziej ze Ciebie to uspokoilo a chyba to jest najwazniejsze. Dziwie sie ze faceci takich rzeczy nie rozumieja. Nie jestes pierwsza matka co chodzi do lekarza gdy tylko dziecko kichnie. Ja jestem taka sama. I to nie jest swiecenie oczami bo skoro Cie cos niepokoi to warto to sprawdzic chodzby tylko dla tego zeby sama siebie uspokoic.
 
no my juz po 2 godzinnym spacerku i właśnie zupke zjadłyśmy
tylko cośmarudne to moje dzieciedzisiaj tylko mruczy i mruczy,hmmm ciekawe czemu
teraz czekam na starsza az wróci ze szkoły i biore sie za dokończenie obiadku

ja mam taki leżaczek BRIGHT STARTS - LEŻACZEK NIEBIESKI -- 12 melodii (937254526) - Aukcje internetowe Allegro ale tez nie ma w nim super pasów,wiec tez pozostawia wiele do życzenia,ale jak na razie mała z niego nie wypadła chocw nim siada przypięta
 
coś na poprawe humorku


Co faceta łączy z kotem?

1. Wrzeszczy kiedy jest głodny.
2. Zawsze pcha się do łóżka.
3. Wystarczy go pogłaskać i od razu podnosi ogon
do góry.
4. Kiedy ktoś go pogłaszcze zaraz domaga się
więcej.
5. Lubi ocierać się o twoja przyjaciółkę.
6. Nie lubi obcinania pazurów.
7. Czasem ma problemy z trafieniem do kuwety.
8. Ciężko przemówić mu do rozumu.
9. Jak jest zły, to zaszywa się w kącie i się nie
odzywa.
10. Nie sprząta po sobie.
11. Wpycha nos do każdego garnka.
13. Cały czas by spał.
12. Nie wyjaśnia, czemu zniknął na cały dzień.



:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Mały spi ale troche się z nim pomęczyłam płakal kwęczal nie wiedział co chce ale dalam mu czopka i poszedł spać.
Na szczęście nie wymiotował już więc jestem dobrej myśli teraz niech się wyśpi i będzie lepiej a moj mężuś dziś do 15 w pracy więc jeszcze troszke i będzie mi lżej.
A cycki mnie bolą jak diabli mały je rzadziej i mniej a mi one rosną w oczach(fajne duże się zrobiły:-) hihi)

Oj dziewczyny ja słaba psychicznie jestem -no brzuch z tych nerwow mnie rozbolał:zawstydzona/y:

Co do bujaka to też mam taki (praktycznie identyczny)co Efe ale nie daje już tam małego bo nie moge go w pasie zapiąć:szok: nie wiem czy on taki grubas ale raczej pasy krótkie.Jak jeszcze się dopinał to i tak nie chciał tam siedzieć wykręcał głowę żeby obrazki oglądać na materiale i się złościł....

Mewa mam nadzieje że mały się przyzwyczai szybko i będzie ładnie przybierał na wadze!
Witam nową sierpniówkę!

Baśka ucałuj Bartusia!Oj nas też to czeka:baffled:
Miałam coś jeszcze napisać i nie wiem:dry:
 
Dzięki Oleńka i Mika.
Normalnie ulżyło mi.
W domu się nie nagadam z tym "kotem", to z Wami chociaż w taki sposób mogę.
Rzeczywiście, może czasem przejmuję się pierdnięciem, ale to dla mnie jest usprawiedliwione tym,
że jestem mamą. Nosiłam najpierw fasolkę, potem bejbolka w brzuszku, co mnie kopał, wyleciał sobie ze mnie i teraz ode mnie de facto jest zależne. Niech mi on tu drogi nie załazi z tym czarnym umaszczeniem, bo go pognam ho ho!:wściekła/y:
 
:wściekła/y::wściekła/y:Ja sie wkur.......:wściekła/y::wściekła/y:Poprosiłam matke zeby na chwilke do Miłoszka przyszła zeby mnie mąz zawiózł do dentysty a ta że znów umiera:wściekła/y::wściekła/y:Zawsze umiera jak cos od niej chce:wściekła/y:10minut dosłownie:rofl2::rofl2:Boje sie go po tej trzydniówce pakowac do auta go. Zostaje mi jechac autobusem a z powrtotem pieszo przyjść to jakies 5km:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Kasiu współczuje Ci.To aż tak jej źle że nie może na chwile przyjść :/ -albo żeby dzieci do niej poszły oj :( przykre to. Eh no mam nadzieje że szybko wrócisz od dentysty.Ale wiadomo jak autobusy jeżdżą można nie trafić w godzine odjazdu i co wtedy.
 
Do góry